Гаряча лінія

0 800 500 064

    

 

Зігрій теплом дитину!

Соціальний центр, амбулаторія сімейної медицини, школа загальної середньої освіти, міська лікарня – що об’єднує всі ці заклади? Любов та турбота - благородна мета діяльності та однаково важливе соціальне значення. Та ще, на жаль, і постійний брак коштів на поточний ремонт, оновлення інфраструктури та закупівлю матеріалів для роботи. Завдяки Вам тепер їх об’єднує і тепло, яким ми разом зігріли мешканців цих закладів.

Цьогорічний благодійний проект «Зігрій теплом дитину!» за участю клієнтів upg проводився з 19 грудня 2018 по 19 січня 2019 року. За умовами проекту з кожного придбаного Вами гарячого напою 1 грн відраховувалась на спеціальний субрахунок «Зігрій теплом дитину!».

Проект 2019 року видався дещо тривалішим за попередній, адже частина закладів повністю втілили проекти допомоги лише влітку. Це було пов’язано з індивідуальними планами та строками ремонту на оновлення кожного із закладів.

Кого ж зігріває наше тепло цієї осені?

КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Олевської міської ради.
Місія інклюзивно-ресурсного центру полягає у забезпеченні права на здобуття освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Центр надає психолого-педагогічну та консультативну допомогу дітям віком від 2 до 18 років, а також їхнім батькам та педагогам. Розвиток і соціалізація дітей цієї категорії – надзвичайно важливе питання, а наша допомога – маленький крок до покращення умов перебування дітей у Центрі, адже передані кошти було використано на обладнання кімнати лікувальної фізкультури для дітей.
Допомога центру: 10 000 грн.

Комунальне некомерційне підприємство "Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини".
Амбулаторія – це той медичний заклад, що надає первинне медичне обслуговування мешканцям безоплатно. Тут кожен може підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом та педіатром і отримувати повний пакет первинної медичної допомоги, а вартість послуг оплатить Національна служба здоров’я України. Заклад є дуже важливим осередком сфери охорони здоров’я району. Щоб пацієнтам та медичному персоналу було комфортно та затишно, і особливо взимку, усі разом ми допомогли відремонтувати систему опалення.
Допомога амбулаторії: 100 000 грн.

Піщаницький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Овруцької міської ради Житомирської області (с. Піщаниця, Овруцький р-н, Житомирська обл.).
Наразі сільська школа складається з 9 класів, де навчається біля 100 дітей – маленьких мешканців села, з якими щоденно працює біля 30 співробітників. Цьогорічний проект допоміг адміністрації закладу відремонтувати одну з класних кімнат.
Допомога школі: 15 000 грн.

Інфекційне відділення Овруцької міської лікарні
Лікарня щотижня обслуговує до 180 хворих з 9 населених пунктів. Частина пацієнтів щодня потребує кваліфікованої медичної допомоги в межах інфекційного відділення лікарні. Тож кошти проекту дозволили оновити та доповнити вже наявне устаткування відділення. Також була придбана стоматологічна установка за 120 тис грн..
Допомога лікарні: 180 000 грн.

КУ "Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей"
Діяльність центру спрямована на проведення соціальної, психологічної та педагогічної реабілітації дитини. Сюди за направленням служби у справах дітей потрапляють діти, які вилучені з кризових сімей, де їхньому життю загрожувала небезпека, діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Саме тут діти, часто вперше у житті, отримують нормальні умови для життя, розвитку і навчання. За кошти проекту було придбано дитячі велосипеди та самокати.
Допомога центру: 9 500 грн

Друзі, допомагати разом дійсно легко! Навіть якщо Ви просто п’єте каву з друзями, заправляючи авто.
Всередині кожного з нас є неймовірне бажання здійснити щось добре, допомогти тому, хто цього потребує. Часто ми просто не знаємо, як це реалізувати. Тому мережа АЗС UPG започатковала гарну традицію та провела Акцію Добра «Зігрій теплом дитину!». Акція Добра проводилась в усій мережі з 19 грудня 2017 до 19 січня 2018 року. З кожного придбаного гарячого напою (чай або кава) відраховувалась 1 грн на спеціальний субрахунок «Зігрій теплом дитину!»Paзом з нашими клієнтами ми допомогли:

БІЛОШИЦЬКА ВІТА ВІТАЛІЇВНА 04.04.2011 р.н., з м. Коростень Житомирської обл.
Діагноз: Гострий проміелоцитарний лейкоз важкої форми.
Було переслано 15 150,00 грн.
На даний момент дівчинка пройшла 3 блоки хіміотерапії, попереду ще 3 блоки, рік лікування сухою хімією та 2 роки реабілітації.
Усім бажаючим додатково допомогти Віті надаємо реквізити:
5167490090934432 Струпинска Ірина (карта Ощадбанку)
4731219100365448 Остапчук Олександра (карта ПриватБанку)
KIWI гаманець +380972782245
Контакти:
0972782242 Марина (мама Віти),
0972782245 Іра (тітка Віти)

ФОМІНА ОЛЕКСАНДРА ВІТАЛІЇВНА 15.10.2016 р.н., з с. Жубровичі Олевського р-ну Житомирської обл.
Діагноз: Двустороння сенсорна приглуховатість ІІІ ступеня.
Було переслано 50 312,00 грн.
Батьки дівчинки звернулись за допомогою до народного депутата України Арешонкова В.Ю., і на його прохання ми придбали такі необхідні, на даному етапі розвитку дитини, слухові апарати. У сім'ї Фоміних дуже складна ситуація: старший братик Сашеньки Данилко (3 роки) також був народжений з вадами слуху. Благодійна організація UFOND допомогла сім'ї зібрати кошти на кохлеарну імплантацію, яку було проведено в липні 2017 року в Туреччині. Зараз батьки регулярно возять хлопчика до столиці на реабілітаційні заняття, а це також потребує багато коштів. Олександра вже стоїть в черзі на таку ж операцію, але для того, щоб дівчинка розвивалась, їй неодмінно потрібні були слухові апарати.

ІЛЬЧУК АННА ВІТАЛІЇВНА та ІЛЬЧУК ЄВГЕНІЯ ВІТАЛІЇВНА 05.11.2009 р.н. із м. Київ.
Діагноз: Дитячий церебральний параліч.Було переслано: 17 910,00 грн.
Сестрички-двійнятка народились на 31 тижні. Уже 7 років сім'я Ільчуків намагається подолати ДЦП, були в різних реабілітаційних центрах, але найбільший результат отримали в м. Трускавець. Лікарі пророкують хороші результати при інтенсивній реабілітації. Тому ми проплатили наступний курс реабілітації для дівчаток, який відбудеться в травні 2018 у м. Трускавець у Реабілітаційному центрі "Еліта". Оскільки процес реабілітації досить тривалий - для тих, хто бажає допомогти Ані та Жені з подальшим лікуванням, надаємо реквізити:
ПриватБанк МФО банку 305299
Код ЕДРПОУ банку 14360570
Код ОКПО отримувача 14360570
Номер карти 5168742331139042 Ільчук Віталій (тато дівчаток)

АБРАМЧУК ІВАН ЮРІЙОВИЧ
08.10.2015 р.н. з с. Бруховичі, Ковельського р-ну, Волинської обл.
Діагноз: Дитячий церебральний параліч
Було переслано: 19 600,00.
Хлопчик хворіє з народження. Для того, щоб опорно-рухова система у Іванка розвивалась належним чином, за рекомендаціями лікарів було придбано ортопедичний велосипед "Велодоктор". Заняття на такому спеціальному триколісному велосипеді сприяють активній роботі м'язів дитини (згинання, розгинання, розтягування), а якщо тренувальні заняття проходять на вулиці та ще й з іншими дітками, вони приносять масу позитивних емоцій, підвищують мотивацію до подальших занять і не викликають значної втоми.


ДИТЯЧІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ Давидівської об'єднаної територіальної громади у с. Давидів та с. Чишки Львівської обл.
Було придбано пральні машини та праски у дитячі садочки.