Гаряча лінія

0 800 500 064

    

 

Паливні картки

 

Паливна картка UPG – зручне рішення в системі електронних розрахунків за паливо. Наша компанія зосередила свою увагу на забезпеченні максимальної зручності для наших клієнтів. Для кожного клієнта ми готові запропонувати індивідуальні схеми роботи, які враховують потреби та відповідають специфіці діяльності клієнта.

Основною перевагою картки UPG, в порівнянні з конкурентами, є можливість користування нею в режимі on-line. Тепер дії автопарку – прозорі, а при втраті картки її можна заблокувати в ту ж секунду.

замовити картку

тел: (044) 462-47-65, (067) 411-4223

Пальне оптомОтримати звіт

Паливні картки - свобода руху

Контроль витрат on-line

На сьогоднішній день паливні картки UPG обслуговуються на АЗС UPG та партнерських автозаправних станціях, більшість з яких розташовані на головних автомагістральних шляхах країни. Оскільки наша компанія активно виходить на паливний ринок, мережа АЗС UPG зростає щопівроку в геометричній прогресії.

На сайті UPG клієнт-власник паливної картки має змогу в on-line режимі відстежити всі операції, що були проведені по картці, тобто місце, час, адресу де було здійснено заправку, кількість пального та суму в гривнях. При наявності кількох карток клієнт може отримати в зручний для себе спосіб звіт по всіх картках одразу.

 

Важливо! В обігу присутні картки старого та нового зразка. Про зміну бренду читайте тут...

 

 

 

 

vivo cafe запрошує

  • Борщ український
  • Німецький сніданок
VIVO меню