Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовлення картки

Залиште свої контакти і наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення деталей

НефтеРинок про відкриття нової АЗК UPG на трасі Київ – Харків

26 серпня 2016 року компанія «Укрпалетсистем» (бренд UPG) відкрила АЗК у с.Щасливе, Бориспільського району, Київської області.
Про це повідомив кореспондент НефтеРинку, що був присутній на відкритті.
Новий комплекс знаходиться на трасі Київ-Харків, на шляху до аеропорту «Бориспіль». Це восьма заправка, яку компанія побудувала власними силами.
На урочистому відкритті був присутній топ-менеджмент «Укрпалетсистем», а також керівництво с.Щасливого.
Під час запуску станції засновник «Укрпалетсистем» Володимир Петренко повідомив, що бюджет села найближчим часом зросте на 500-600 тис. грн завдяки виплатам компанією роздрібного акцизу.
В «Укрпалетсистем» повідомили, що АЗК був побудований лише за 4 місяці власними силами. «У структурі компанії був виділений окремий підрозділ, який займається будівництвом нових АЗК для мережі UPG», – розповів представник ритейлера. «На сьогоднішній день наша стратегія – це будівництво власних АЗК і відмова від орендованих заправок», – відмітив Володимир Петренко.
На АЗК встановлено 6 двосторонніх паливороздавальних колонок, а також газовий модуль. До реалізації на комплексі пропонують паливо білоруського виробництва: бензини А-98, А-95, А-92, дизельне паливо євро, а також зріджений газ марки ПБА.
Територія комплексу включає магазин і ресторан Vivo Caf?. На АЗК також можна отримати безкоштовний доступ до wi-fi. Крім того, на АЗК встановлені монітори, на які виводиться розклад відправлень та посадок літаків у аеропорту «Бориспіль».
На заправці також почали продаж живих квітів. Представники компанії відмічають, що дана опція приємно здивує відвідувачів, що їдуть зустрічати друзів і близьких у аеропорт. Також на шпилі, що встановлений поблизу комплексу разом зі знаком UGP, з’явилась фігура чоловічка з піднятим доверху пальцем, що означає – UPGood.
Відмітимо, що перший покупець, що заїхав на АЗК, був заправлений до повного баку безкоштовно.
У компанії НефтеРинку розповіли, що незабаром UPG почне будувати ще три нових АЗК.
ПП «Укрпалетсистем» керує мережею з понад 60 АЗК під брендом UPG, а також займається оптовим продажем білоруських нафтопродуктів. Крім того, компанія спільно з «БНК-Україна» розвиває проект АЗК під брендом «Білоруська нафтова компанія».

Оригінал статті