Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  НефтеРинок про відкриття нової АЗК UPG на трасі Київ – Харків

  16.08.2019

  26 серпня 2016 року компанія «Укрпалетсистем» (бренд UPG) відкрила АЗК у с.Щасливе, Бориспільського району, Київської області.
  Про це повідомив кореспондент НефтеРинку, що був присутній на відкритті.
  Новий комплекс знаходиться на трасі Київ-Харків, на шляху до аеропорту «Бориспіль». Це восьма заправка, яку компанія побудувала власними силами.
  На урочистому відкритті був присутній топ-менеджмент «Укрпалетсистем», а також керівництво с.Щасливого.
  Під час запуску станції засновник «Укрпалетсистем» Володимир Петренко повідомив, що бюджет села найближчим часом зросте на 500-600 тис. грн завдяки виплатам компанією роздрібного акцизу.
  В «Укрпалетсистем» повідомили, що АЗК був побудований лише за 4 місяці власними силами. «У структурі компанії був виділений окремий підрозділ, який займається будівництвом нових АЗК для мережі UPG», – розповів представник ритейлера. «На сьогоднішній день наша стратегія – це будівництво власних АЗК і відмова від орендованих заправок», – відмітив Володимир Петренко.
  На АЗК встановлено 6 двосторонніх паливороздавальних колонок, а також газовий модуль. До реалізації на комплексі пропонують паливо білоруського виробництва: бензини А-98, А-95, А-92, дизельне паливо євро, а також зріджений газ марки ПБА.
  Територія комплексу включає магазин і ресторан Vivo Caf?. На АЗК також можна отримати безкоштовний доступ до wi-fi. Крім того, на АЗК встановлені монітори, на які виводиться розклад відправлень та посадок літаків у аеропорту «Бориспіль».
  На заправці також почали продаж живих квітів. Представники компанії відмічають, що дана опція приємно здивує відвідувачів, що їдуть зустрічати друзів і близьких у аеропорт. Також на шпилі, що встановлений поблизу комплексу разом зі знаком UGP, з’явилась фігура чоловічка з піднятим доверху пальцем, що означає – UPGood.
  Відмітимо, що перший покупець, що заїхав на АЗК, був заправлений до повного баку безкоштовно.
  У компанії НефтеРинку розповіли, що незабаром UPG почне будувати ще три нових АЗК.
  ПП «Укрпалетсистем» керує мережею з понад 60 АЗК під брендом UPG.

  Оригінал статті