Гаряча лінія

0 800 500 064

    

 

Ребрендинг UPG

 

 

Шановні клієнти, компанія УКРПАЛЕТСИСТЕМ, що представлена під торговою маркою UPG, оголошує початок процедури ребрендингу.

 

Ми раді повідомити Вам, що новий стиль ви вже можете спостерігати на деяких АЗС UPG. З часом всі АЗС, що представлені в старому стилі, будуть оновлені.

 

Компанія UPG створила новий бренд. На логотипі бренду зображено коло, яке уособлює земну кулю, що символізує світ і майбутнє. Плавні лінії зеленого і чорного кольорів, що перетинаються, викликають чітку асоціацію з автодорогами і надихають на подорожі з UPG. Виразне і демонстративне стилізоване зображення земної кулі з уявною дорожньою картою втілює сутність сучасної філософії руху і необхідності переміщень, а зелений колір символізує екологічну свідомість бренду. Така візуалізація втілює ідею невичерпності життєвої енергії, цілісності, неперервності руху та випромінює оптимізм. Переплетення ліній уособлює злагодженість в роботі компанії та взаємопов'язаність його структур.

 

Просимо звернути увагу, що деякі елементи старого стилю (логотипи, паливні картки, паливні талони, прапори на АЗС, тощо) існують на рівні з елементами нового стилю і не втрачають своєї актуальності.

 

 Перелік елементів, що змінилися або з'явилися внаслідок ребрендингу

 Новий бренд  Старий бренд

 

логотип

 

 

 

паливні картки

 

 

 

 

паливні талони

 

бонусна картка UPGood

 -

прапори

 

 веб-сайт: www.upg.ua (працює з 01.01.2014)    www.upg.biz.ua (працює до 01.02.2014)

 

 

 

vivo cafe запрошує

  • Борщ український
  • Німецький сніданок
VIVO меню