Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовлення картки

Залиште свої контакти і наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення деталей

upg та “БНК-Україна” підписали угоду про стратегічне партнерство

3 та 4 жовтня в м. Житомир проходив Другий форум регіонів України та Білорусі за участю президентів обох держав. Подія зібрала понад тисячу представників бізнесу і органів влади обох сторін. В рамках заходу проходило підписання понад 30 угод різного рівня, як міждержавних, так і межрегіональних, імплементація яких дозволить вийти на новий рівень білорусько-українських економічних відносин.

Важливою подією заходу стало підписання ПП “Укрпалетсистем”, якому належить мережа АЗК upg, угоди про стратегічне партнерство із компанією “БНК-Україна”. ПП “Укрпалетсистем” завжди було дуже зацікавлене в підсиленні та розширенні меж своєї співпраці з компанією “БНК”, і віднині компанії стали повноправними стратегічними партнерами.

Угода про стратегічне партнерство передбачає ще більшу довіру, рівноправне взаємовигідне партнерство, повагу до обраного варіанта розвитку, близьку та довготривалу партнерську співпрацю між обома компаніями. Стратегічне партнерство є вищою сходинкою співробітництва порівняно зі звичайними відносинами. Така співпраця зумовлена конкретними інтересами сторін та стає можливою між тими партнерами, які мають схожі цінності і спільне коріння, національні інтереси, які визнають очевидність і необхідність тенденції динамічного зростання двостороннього товарообороту, поглиблення співпраці.

Стратегічне партнерство використовуватиметься обома компаніями для досягнення якісно вищого порядку співпраці з метою виведення економічних стосунків на наступний, вищий рівень розвитку. Такий напрям сприятиме мобілізації максимуму наявних ресурсів, використанню різних можливостей та розширенню всіх форм співпраці між обома компаніями.