Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовлення картки

Залиште свої контакти і наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення деталей

Якість пального

Якість пального

Все пальне, що реалізується в мережі АЗС upg, відповідає євростандарту.

БЕНЗИН

Основні особливості пального від мережi АЗС upg:

  • в п’ять разів менший вміст бензолу, що є токсичним і сильним розчинником
  • вдвічі менша концентрація фактичних смол, котрі впливають на зношування двигуна і утворення нагару
  • в п’ять разів менше сірки, яка з часом призводить до корозії деталей
Дизельне пальне

Переваги дизельного пального від мережі АЗС upg:

  • мінімальний вміст сірки та поліциклічних ароматичних вуглеводів
  • сталий показник цитанового числа
  • стійкість до низьких температур
  • менше споживання пального вашим авто

Пальне європейського стандарту — це менші витрати пального вашим авто та жорсткіші вимоги до ступеня очищення пального від часток, що забруднюють навколишнє середовище.

Таким чином, заправляючись у мережі АЗС upg, ви не лише заощаджуєте власні кошти, але й дбаєте про захист як свого авто, так і довкілля.

Основні технічні
характеристики пального

А-92
А-95
А-100
Газ
Дизель

БЕНЗИН МАРКИ А-92 імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах з нафтопереробних заводів Білорусі (Мозирський НПЗ). Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

Виробництво бензину А-92 здійснюється на базі каталізата риформінгу із залученням легких вуглеводневих фракцій без використання тетраетилсвинцю. У бензин залучається додатково бензин каталітичного крекінгу та ізомеризат.

БЕНЗИН МАРКИ А-95 імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах Мозирського нафтопереробного заводу. Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

За показниками якості бензин неетильований АІ-95-К5-Євро відповідає вимогам європейського стандарту EN 228 «Автомобільні палива. Неетильований бензин. Вимоги та методи випробувань.

БЕНЗИН МАРКИ А-100 імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах з нафтопереробних заводів Литви (ORLEN Летуа НПЗ) та Білорусі (Мозирський НПЗ). Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

Виробництво бензину АИ-100-К5-ЕВРО здійснюється на базі каталізата риформінгу із залученням легких вуглеводневих фракцій без використання тетраетилсвинцю. У бензин залучається додатково бензин каталітичного крекінгу та ізомеризат.

Зріджений вуглеводневий газ імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах з РУП "Виробниче об’єднання "Білорусьнафта".

Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом виробника.

ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах з Мозирського нафтопереробного заводу. Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

Виробництво бензину ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ здійснюється на базі каталізата риформінгу із залученням легких вуглеводневих фракцій без використання тетраетилсвинцю. У бензин залучається додатково бензин каталітичного крекінгу та ізомеризат.