Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовлення картки

Залиште свої контакти і наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення деталей

Якість пального

Якість пального

Все пальне, що реалізується в мережі АЗК UPG, відповідає євростандарту.

БЕНЗИН

Основні особливості пального від мережi АЗК UPG:

  • в п’ять разів менший вміст бензолу, що є токсичним і сильним розчинником
  • вдвічі менша концентрація фактичних смол, котрі впливають на зношування двигуна і утворення нагару
  • в п’ять разів менше сірки, яка з часом призводить до корозії деталей
Дизельне пальне

Переваги дизельного пального від мережі АЗК UPG:

  • мінімальний вміст сірки та поліциклічних ароматичних вуглеводів
  • сталий показник цитанового числа
  • стійкість до низьких температур
  • менше споживання пального вашим авто

Пальне європейського стандарту — це менші витрати пального вашим авто та жорсткіші вимоги до ступеня очищення пального від часток, що забруднюють навколишнє середовище.

Таким чином, заправляючись у мережі АЗК UPG, ви не лише заощаджуєте власні кошти, але й дбаєте про захист як свого авто, так і довкілля.

Основні технічні
характеристики пального

А-92
А-95
upg 100
Газ
Дизель

БЕНЗИН МАРКИ А-92 імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах з нафтопереробного заводу – "Мозирський НПЗ" (Республіка Білорусь). Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

Октанове число бензину досягається на заводі під час виробництва методом прямого перегону, без використання присадок та сторонніх домішок.

БЕНЗИН МАРКИ А-95 імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах "Мозирського нафтопереробного заводу". Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

Октанове число бензину досягається на заводі під час виробництва методом прямого перегону, без використання присадок та сторонніх домішок.

БЕНЗИН МАРКИ upg100 імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах з нафтопереробного заводу – "Мозирський НПЗ" (Республіка Білорусь). Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

Високе октанове число бензину upg100 досягається на заводі під час виробництва методом прямого перегону, без використання присадок та сторонніх домішок, які можуть нашкодити автомобілю.

Зріджений вуглеводневий газ імпортується автомобільними нормами у власних автоцистернах з РУП "Виробниче об'єднання "Белоруснефть" (м. Гомель) та "Білоруського газопереробного заводу" (м. Речиця).

Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом виробника.

ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ імпортується залізничним транспортом в опломбованих цистернах з "Мозирського нафтопереробного заводу" (Республіка Білорусь). Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ.

Високу якість пального підтверджено сертифікатом відповідності та паспортом НПЗ. Дизельне відповідає усім європейським нормам та стандартам якості.