Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  5 000 л пального та 18 000 км пліч-о-пліч: UPG продовжує підсилювати медичні бригади FRIDA Ukraine

  04.12.2023

  Якісну медичну допомогу в гарячих точках країни отримали майже 5 500 цивільних українців. Такими є результати співпраці UPG та FRIDA Ukraine у листопаді. Об’єднавшись, ми допомогли відбутися ще шести важливим місіям у населені пункти Донеччини, Харківщини, Сумщини, Херсонщини, а також Київщини та Закарпаття.

  За цей період лікарі подолали 18 000 км, щоб дістатися до своїх пацієнтів, які часто проживають там, де війна руйнує та відбирає право на нормальне життя. І на цьому шляху ми були разом — забезпечили автопарк медиків понад 5 000 л пального, адже у нас єдина мета та ще десятки тисяч кілометрів, які, впевнені, обов’язково подолаємо пліч-о-пліч.

  Насправді в цій світлій та важливій справі нас багато. Кожен клієнт мережі, який купує гарячі напої на АЗК, примножує добро — частина коштів йде на допомогу цивільним. Ми й надалі підсилюватимемо медичні бригади, адже знаємо, як на них чекають наші люди.

   «Єднання великої України починається з малих єднань між нами самими, що вже не перший місяць доводить співпраця АЗК UPG та FRIDA UKRAINE», — кажуть медики і ми розділяємо цю думку, адже поки наша боротьба триває, маємо бути міцними.

  Продовжуємо ділитися енергією добра з тими, хто сьогодні найбільше потребує підтримки.

  Дякуємо, що ви з нами!