Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Даруємо 15 iPhone15 і 15 000 000 бонусів у рамках акції «Бонуси-конуси»

  01.12.2023

  Ця зима стане особливою, адже ми тішитимемо вас подарунками не лише до свят, а й протягом усього сезону. Відсьогодні у мережі стартує національна акція «Бонуси-конуси», яка триватиме до 29 лютого 2024 року.

  Давно хотіли собі iPhone 15? Ми переконані, що мрії наших клієнтів неодмінно мають здійснюватися! Один з п’ятнадцяти новеньких ґаджетів може стати вашим. І це ще не все. Протягом цієї зими розіграємо п’ятнадцять нарахувань по 1 000 000 бонусів, які можна витрачати на високоякісне пальне чи будь-які інші покупки в мережі. Але й на цьому подарунки не закінчуються. Візьміть участь в акції та виграйте: сніданки, обіди чи вечері на двох у VIVO café, соковиті бургери та хот-доги, гарячі напої, зимові омивачі лобового скла та ще безліч бонусів і знижок.

  А для цього пропонуємо зіграти в інтерактивну гру!

  Умови дуже прості. Для участі в акції вам необхідно придбати 25 л будь-якого пального з бонусною карткою UPGgood на одному з наших АЗК. Так ви автоматично отримаєте можливість випробувати фортуну під час інтерактивної гри. У мобільному додатку UPG або особистому кабінеті на клієнтів чекатимуть конуси, під якими й заховався ймовірний виграш. Потрібно обрати один із трьох запропонованих варіантів і, хто знає, можливо саме під ним мрія!

  «Впевнені, ця зима стане особливою для клієнтів UPG, адже наші «Бонуси-конуси» точно примусять вас посміхнутися. Віра в себе, у дива, для яких завжди є місце, у щасливі та особливі миті —  те, що робить цей світ кращим, а нас із вами — сильнішими. Це те, що сьогодні маємо зберегти і примножити. Попри все», — каже маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  Приєднуйтеся до бонусної програми UPGgood, якщо не зробили цього раніше, заправляйтеся високоякісним пальним із додатковою вигодою та користуйтеся ще безліччю інших переваг.

  Зичимо вам успіху та приємних емоцій щодня.

  Дякуємо, що обираєте UPG!