Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Для харизматичних авто обирай надпотужне пальне upg100

  29.04.2024

  Нарешті сезон сотого! Погані погодні умови та ожеледиця на дорозі вже не стримують енергії твого руху, тож саме час перейти на upg100 — наше надпотужне преміальне пальне. Серед основних переваг: бездоганна німецька заводська якість, високе октанове число та безпечність для довкілля. І не лише це.
  Ми імпортуємо високооктанове пальне з Німеччини, напряму від виробника, що дозволяє тобі завжди мати упевненість у країні походження продукту. Інформація є у відкритому доступі на кожному АЗК, у куточку споживача.

  «Щоб поставити пальне в Україну і, відповідно, розвести по мережі, ми максимально використовуємо власний логістичний ресурс. А це і термінали для перевалки та зберігання нафтопродуктів у Європі, і один з найбільших в Україні парків бензовозів та газовозів, залізничних цистерн. Так отримуємо одразу кілька переваг: можливість поставляти пальне безперебійно та пропонувати водіям дуже лояльну ціну, навіть коли йдеться про преміальне пальне», — каже PR-директор Катерина Дробілко.

  У чому ж полягає бездоганна німецька заводська якість?

  Високе октанове число

  У upg100 цей показник на рівні 100 і вище одиниць. Це значно полегшує розгін авто і забезпечує плавний запуск двигуна, разом з тим, збільшуючи його ресурс та рівномірно розподіляючи суміші по циліндрах. У спекотні дні пальне з такими характеристиками просто незамінне, адже ймовірність його детонації знижується, що є цілком ймовірним за високої температури повітря.

  Мінімальний вміст сірки

  Досвідчені водії чудово знають на скільки важливим є відсоток хімічних речовин у складі пального. В upg100 ці показники мінімальні. Наприклад, вміст сірки у ньому на рівні 2,9 при допустимій нормі — 10.

  Відсутність присадок та інших домішок

  Покращені характеристики бензину досягаються завдяки надсучасним технологіям виробництва безпосередньо на заводі. Тож upg100 одразу має відмінну якість і не потребує
  застосування жодних присадок та домішок. А щоб остаточно упевнитися у цьому ми відбираємо пробу з кожної партії та додатково перевіряємо кожен показник якості у власній сертифікованій лабораторії.

  Економія коштів та турбота про авто

  Високоякісне пальне з покращеними характеристиками виділяє у процесі згоряння більшу кількість енергії, тож і витрати його менші. Так ти отримуєш ще одну важливу перевагу — заощаджуєш сімейний бюджет.
  Крім того, систематичне використання високоякісного пального запобігає зношуваності деталей авто.

  Екологічна безпека

  Важливо, що upg100 є безпечним не тільки для двигуна, а й для довкілля, адже відповідає екологічному стандарту Євро-5.

  Уже сьогодні наповнюй бак upg100 та розкривай потенціал двигуна свого харизматичного авто на повну. Преміальний високооктановий бензин доступний на усіх АЗК мережі.

  Пишаємося можливістю заправляти тебе найкращим пальним, яке сьогодні існує на світовому ринку!