Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  До 20-ї річниці компанії UPG передала ЗСУ 20 нових пікапів

  27.03.2023

  Від самого початку широкомасштабного вторгнення національна мережа АЗК UPG підсилює оборону країни та допомагає місцевим громадам, які постраждали від бойових дій чи окупації. Загалом протягом цього важкого року компанія спрямувала на потреби армії та цивільного населення понад 150 000 000 грн.

  20 нових позашляховиків Mitsubishi L200 – чергова допомога ЗСУ, яку ми символічно присвятили 20-річчю UPG. Саме автомобілів гостро потребують наші захисники протягом всієї війни. Вони допомагають хлопцям залишатися мобільними, виконуючи спеціальні бойові завдання, доправляти необхідний вантаж, евакуювати поранених.
  Зі слів військових з об’єднаної штурмової бригади «Лють», отримані ними транспортні засоби будуть використовуватися бойовими підрозділами безпосередньо на передовій лінії фронту.

  За час широкомасштабної війни UPG вже відправила на фронт 75 авто такої моделі та комплектації. Також ми надали захисникам понад 650 000 л пального.
  Рівно 20 років UPG дарує любов та турботу своїм клієнтам. Але сьогодні в країні, яка бореться за своє право на існування, ми не відчуваємо свята, а лише вдячність до усіх, хто став на її захист, та лють до спільного ворога. Саме тому продовжуємо працювати, тримаючи економічний фронт та зміцнюючи ЗСУ, адже єдиним подарунком для нас може бути перемога України та найшвидше повернення усіх захисників додому живими та неушкодженими.

  У мережі АЗК UPG ми пригощаємо безкоштовними гарячими напоями всіх військових і працівників екстрених служб України. Це наш кулак, прикладений до серця, наше «дякую», яке неможливо вмістити в словах. Разом до перемоги!