Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі наші клієнти! Щиро вітаємо вас із Великоднем!

  03.05.2024

  Це світле свято знову об’єднує нас цінностями, звичаями та традиціями. Тим, що завжди робило українців сильними, а сьогодні — непереможними. І, щоб відчути цю єдність, ми знову вирушимо у найбажанішу подорож — на свята до своїх. Туди, де клопоти стають приємними, розмови – довгими, а спогади — теплими.

  Ми зичимо вам світлої Великодньої радості, хоча знаємо, що сьогодні важко відчути її сповна, адже і цього недільного ранку ми подумки обійматимемо тих, чиє крісло залишилося порожнім за святковим столом. Завдяки кому наші кошики наповнені смаколиками, а у храмах лунає українська молитва. Хто боронить Україну і допомагає міцно тримати оборону. Впевнені: наш особливий світанок обов’язково настане.

  Дорогі клієнти, нехай ваша дорога до рідного дому в ці дні буде щасливою, а ми, як завжди, зробимо її ще комфортнішою, приємнішою та смачнішою.

  У святкові дні, 5 і 6 травня, пригощатимемо смачною брендовою цукеркою upg до кожного придбаного гарячого та кавового напою, адже немає нічого приємнішого, ніж створювати настрій для ваших усмішок.

  Зичимо відчути затишок і духовне піднесення в колі близьких людей. Нехай душа наповниться спокоєм, а серце — любов’ю.