Гаряча лінія

0 800 500 064

    

 

УКРПАЛЕТСИСТЕМ

УКРПАЛЕТСИСТЕМ

МИ І СПОЖИВАЧ

ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» - українське підприємство, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України з 2003 року. У зв’язку зі зростанням продажів, керівництвом компанії було відокремлено два основні напрями роботи: оптові продажі (залізничні, бензовозні норми) та роздрібні продажі (розвиток мережі автозаправних станцій під торгівельною маркою UPG). Компанія «Укрпалетсистем» сьогодні – це розгалужена мережа власних АЗС та баз оптової торгівлі пальним, що охоплює всю територію України.

ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» є орієнтованим на споживача підприємством, що реалізує на внутрішньому ринку України високоякісне пальне Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь) та НПЗ "Нафтан". Розвинена мережа автозаправних станцій UPG дає змогу нашим клієнтам вільно використовувати фірмові талони UPG з різним номіналом та паливні картки UPG з літровим та грошовим гаманцем. Усі операції з паливними талонами та картками проводяться в режимі on-line. Крім того, дбаючи про наших клієнтів, ми запровадили бонусну програму UPGood в мережі АЗС UPG.

Новини компанії. Розвиток мережі ... Розгалужена мережа АЗС UPG по Україні... Якість пального в мережі АЗС UPG по Україні... Паливна картка - зручний розрахунок  для вас... Паливні талони - всі витрати під контролем... UPGood - дарує 20коп за кожен  літр пального...
 
 

ОПТОВІ ПРОДАЖІ

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» здійснює оптові продажі світлих нафтопродуктів (дизельне паливо, А-92, А-95 як великим оптом (залізничними нормами), так і дрібнооптовими партіями (бензовозними нормами). Власні нафтобази мають зручне розташування (центральна частина України) та оснащені сучасним устаткуванням, яке контролює якість і кількість палива при відпустці клієнтам. Автоматична система наливу нафтопродуктів виключає похибку вимірювання об’єму палива. Автопарк підприємства налічує 58 бензовозів ємністю від 2452 до 38240 літрів пального, які здійснюють доставку по всій території України.

Запорукою успішного та сталого розвитку ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ», а саме торгівельної марки UPG є співпраця з провідним нафтопереробним заводом Республіки Білорусь. Вся продукція, що реалізується мережею АЗС UPG відповідає ДСТУ,  Euro 5 і обов’язково супроводжується паспортом якості виробника, а саме Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь). За результатами досліджень пальне Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь) має найвищу якість серед представлених на ринку України компаній виробників.