Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Майже 6 000 медичних послуг отримали цивільні в гарячих точках країни за місяць співпраці UPG та FRIDA Ukraine

  20.10.2023

  Місяць тому UPG та FRIDA Ukraine об’єднали зусилля, щоб ще більше людей на прифронтових та деокупованих територіях України змогли отримати якісну медичну допомогу. За цей час команди лікарів здійснили 6-ть місій у Херсонську, Харківську, Донецьку та Запорізьку області. Загалом, було надано понад 5 900 послуг.

  В гарячих точках країни, де не припиняються обстріли та руйнування ворогом наших міст та сіл, працювали команди до яких увійшли фахівці вузьких спеціальностей: гінеколог, ендокринолог, офтальмолог, лікар-УЗД, дерматолог, хірург, кардіолог та інші. Попри все, люди у білих халатах оглядали та консультували пацієнтів, проводили УЗД і ЕКГ, підбирали окуляри, роздавали ліки.

  Щоб кожна з цих місій відбулась, а місцеві мешканці, які місяцями були позбавлені можливості отримати медичну допомогу, нарешті подивилися в очі лікарям, UPG повністю забезпечила місії пальним та закрила інші потреби з облаштування медичних бригад.

  «Один місяць у часовому вимірі — це невеликий відрізок. Але в умовах війни кожна хвилина ціною в життя. Разом ми змогли зробити багато. І в цьому великий внесок й наших клієнтів. Адже частину коштів з продажу гарячих напоїв на АЗК ми спрямовуємо саме на це – допомогу тим, хто сьогодні потребує її найбільше. Продовжуємо підсилювати лікарів і будемо поряд, доки у цьому буде потреба», — каже маркетинг-директорка мережі Надія Гануліч-Манукян.

  Партнерство UPG та FRIDA Ukraine – це лише початок шляху. Попереду ще багато населених пунктів. Сьогодні команди роблять усе можливе, щоб дістатися до кожного, хто чекає на допомогу. Головне, щоб люди у регіонах, які страждають від війни найбільше, були певні — лікарі приїдуть.