Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Новий сервіс безконтактної оплати upgPay вже доступний на АЗК мережі

  04.10.2023

  Ми цінуємо ваш час і постійно вдосконалюємо сервіс, щоб заправитися на UPG було ще зручніше, швидше і комфортніше.

  Відтепер наші клієнти зможуть оплатити пальне, не звертаючись до оператора на касі, а одразу біля паливної колонки, скориставшись смартфоном. Новий зручний сервіс upgPay доступний на 43 автозаправних комплексах мережі.

  Щоб наповнити бак авто європейським пальним, тепер достатньо лише кілька хвилин! Алгоритм дій простий: необхідно вставити і зафіксувати пістолет у бензобак, знайти розміщену на паливній колонці наліпку upgPay і відсканувати QR-код. Далі дотримуйтесь інструкції в додатку. Списуйте кошти з банківської картки або зі «Скриньки» UPGgood.

  «Завдяки сервісу клієнт сам визначає необхідну йому кількість пального і зручний спосіб миттєвої оплати. Не витрачає жодної зайвої хвилини на АЗК і вже незабаром мчить далі у справах. Заощаджений час завжди краще приділити тим, хто чекає вдома. Ми за якість і зручність у всьому, тож постійно працюємо над покращенням обслуговування, інтегруючи сучасні споживчі рішення», – каже маркетинг-директорка компанії Надія Гануліч-Манукян.

  Нагадуємо, мобільний додаток UPG доступний в App Store і Play Market. Приєднуйтеся до бонусної програми UPGgood, адже це – додаткові переваги і можливості.