Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Розпочинаємо продаж зимового дизельного пального, стійкого до низьких температур

  13.11.2023

  Морози не застануть вас зненацька, адже ми підготувалися!

  На кожному АЗК мережі вже сьогодні можна заправитися зимовим дизелем, який забезпечує відмінну роботу двигуна авто навіть при -21°C. Будьте готовими до будь-яких сюрпризів погоди, притаманних холодному сезону, разом з UPG.

  Морозостійкий дизель в Україну ми поставили з Близького Сходу, його вироблено на високотехнологічному нафтопереробному заводі, розташованому в Кувейті.

  Пальне має зразкові технічні характеристики та, як і всі інші види нашого пального, відповідає стандарту Євро-5. Зокрема, відповідно до висновку випробувальної лабораторії, один із найважливіших показників – цетанове число становить 52 одиниці. Про «чистоту» продукту говорить й низький відсоток сірки – 3.5 мг/кг при допустимій нормі 10 мг/кг. Вміст інших компонентів – мінімальний, що також позитивно впливає на якість роботи двигуна.

  Наповнюючи бак високоякісним пальним, ви:
  ✓ уникаєте клопотів із заведенням авто морозного ранку
  ✓ оберігаєте його паливну систему
  ✓ дбаєте про довкілля, адже відповідність стандарту Євро-5 передбачає жорсткіші вимоги до ступеня очищення від часток, які шкодять екології
  ✓ заощаджуєте кошти – витрати пального зменшуються.

  «Пальне з Близького Сходу імпортуємо вже кілька місяців. Цей напрямок ми відкрили влітку та були унікальними на ринку. Зараз нарощуємо поставки, адже задоволені якістю нафтопродуктів та прагнемо пропонувати нашим клієнтам лише найкраще», – розповіла маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  Згодом у продажі на АЗК мережі з’явиться й арктичний дизель, стійкий до наднизьких температур. В Україні такі пікові морози трапляються не часто і тривають не довго, але й до них потрібно бути готовими.

  Вже незабаром зима завітає до нас із першими ожеледицями та відчутними морозами. Щоб зранку авто не підвело, а запланована поїздка відбулась – вчасно переходьте на пальне, яке найкраще відповідає температурі повітря.

  Безпечних подорожей та щасливих доріг.

  До зустрічі на UPG!