Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  ОТП Банк уклав меморандум про співпрацю з UPG

  12.10.2020

  ОТП Банк та UPG (ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ») пропонують клієнтам нову партнерську програму у межах проекту «ОТП Агро Фабрика» на придбання паливно-мастильних матеріалів.

  Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

  «ОТП Агро Фабрика» співпрацює з аграріями вже бiльше 4 років, тому перелік партнерських програм передбачає пропозиції як з фінансування витрат на придбання засобів захисту рослин, насіннєвого матеріалу, мінеральних та мікродобрив, так і для придбання товарів паливної групи. Саме тому кожен клієнт може віднайти пропозицію саме для себе.

  Більше інформації – за посиланням.

  Разом ми можемо більше!