Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  У мережі стартувала акція з суперпризом – авто Volkswagen T-Roc

  27.03.2023

  З нагоди 20-річчя UPG даруємо вам можливість стати власником кросовера Volkswagen T-Roc. Також під час акції, яка триватиме в період з 27 березня до 25 червня, наші клієнти матимуть нагоду виграти один із 20-ти супутникових модемів Starlink, який відкриває безперешкодний доступ до Інтернету, та ще понад 10 000 миттєвих подарунків.

  Для участі вам потрібно лише заправити автівку будь-яким пальним від 25 л із бонусною карткою UPGgood на одному з наших АЗК.

  У паливних чеках ви знайдете окремі літери, з яких потрібно скласти слово – «АВТО», щоб виграти суперприз – автомобіль. Зібравши ж найголовніші слова країни – «СЛАВА ЗСУ», ви отримуєте один із 20 супутникових модемів Starlink. Кожна заправка – окрема літера у чеку, яка випадає випадковим чином.

  Знаємо, як одна маленька приємність може суттєво покращити настрій та додати оптимізму. Тож протягом усього періоду акції, заправляючись на UPG, наші відвідувачі отримуватимуть подарунки від мережі. Ми розіграємо понад 10 000 миттєвих призів, серед яких: бургер-меню, хот-доги, ароматні гарячі напої, ароматизатори для авто і пальне.

  Тож, якщо ви з якихось причин ще не стали учасниками бонусної програми UPGgood, – саме час приєднатися! Завантажте мобільний додаток у App Store або Play Market і отримуйте додаткові переваги, заправляючись у мережі пальним європейської якості.

  Вже 20 років UPG дарує любов та турботу своїм клієнтам. Дякуємо, що на цьому шляху історичних змін та великих випробувань ви обираєте нас. Разом до перемоги!

  Із офіційними правила проведення національної акції можна ознайомитися за посиланням.