Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  UPG відкрила на Житомирщині найбільший в мережі ультрасучасний АЗК

  30.03.2023

  Попри широкомасштабну війну в країні компанія продовжує не лише безперебійно заправляти українців європейським пальним, але й розвиває мережу АЗК.

  Новий об’єкт збудовано в с. Глибочиця, Житомирського району. Це вже 9-й автозаправний комплекс у Житомирській області та 82-й загалом у мережі. Його відкриття UPG присвятила 20-річчю компанії, яке відзначила 27 березня.

  «Коли ворог руйнує та нищить – ми будуємо нові АЗК, фактично з нуля відбудовуємо бізнес, шукаємо і знаходимо правильні рішення. Сьогодні ми єдині в країні, хто зводить та відкриває нові заправки. Мабуть, це і є наша, українська, незламність та безумовна віра в свою країну та команду», – зазначає засновник і власник групи компаній UPG Володимир Петренко.

  Комплекс є найбільшим у мережі. Це мультифункціональний об’єкт із власним магазином і сучасним рестораном VIVO café. Тож, звернувши сюди, можна не лише наповнити бак автомобіля якісним європейським пальним, а й закрити безліч інших важливих потреб: ситно та смачно поїсти, придбати необхідні в дорозі речі, залити омивач скла, взяти каву із собою або ж відпочити у затишку, насолоджуючись напоєм.

  Заправитися на АЗК можна реактивно швидко усіма видами пального. Для зручності водіїв встановлено 11 паливно-роздавальних колонок. Особливістю цього комплексу є наявність тут 4 швидкісних колонок для заправки дизельним пальним вантажних автомобілів.

  Сьогодні мережа АЗК UPG пропонує водіям повний асортимент пального: А-95, газ та ДП. Для власників потужних і сучасних авто – бензин upg100 та upg95. Усе пальне відповідає стандарту Євро-5 та проходить багаторівневу перевірку, що гарантує його якість.

  Незабаром на Житомирщині відкриться ще один АЗК мережі. UPG докладає максимум зусиль, щоб якомога більше клієнтів, серед яких як пересічні автолюбителі, так і водії критичної інфраструктури, фермери, логісти тощо завжди могли без обмежень заправити автівки якісним пальним та скористатися перевагами сучасних автозаправних комплексів.

  Подарунки для всіх!

  З нагоди відкриття комплексу в період з 30 березня до 30 квітня UPG підніматиме настрій водіям-учасникам бонусної програми UPGgood приємними подарунками. Заправляючись на новому АЗК, клієнти отримають додаткову знижку у вигляді бонусів:
  – за кожен літр бензину або ДП – 1 грн.
  – за кожен літр газу – 50 коп.
  Крім того, перші 1200 клієнтів гарантовано виграють миттєві подарунки: соковиті бургери, хот-доги, напої, ароматизатори для авто тощо.
  І це ще не всі сюрпризи від UPG. До кожного гарячого напою вам запропонують безкоштовну фірмову цукерку, створену для солодких моментів та заряджену на перемогу.