Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Вітайте новий ультрасучасний АЗК у м. Стрий на Львівщині!

  02.09.2023

  Попри всі ризики ми продовжуємо розвивати мережу, адже для нас важливо, щоб, як і у мирний час, якомога більша кількість українців могла заправляти авто виключно найкращим пальним і користуватися перевагами якісного комплексного сервісу.

  Новий АЗК вже відкрив свої двері для відвідувачів у м. Стрий по вул. Дмитра Яціва на трасі Київ-Чоп. Ми пишаємося цим об’єктом, збудованим під час війни з непохитною вірою в країну і людей, які щодня наближають перемогу!

  Це вже восьмий автозаправний комплекс UPG у Львівській області. І ми не плануємо на цьому зупинятися, адже усвідомлюємо, що наші об’єкти тут мають особливу місію: часто – це місце сили для цілих сімей у дорозі.

  «Під час широкомасштабного вторгнення у пошуках безпеки на Захід країни вирушили багато родин. Львівщина прихистила тисячі вимушених переселенців. Також це – транзитний регіон для тих, хто прямує за кордон. Наші комплекси тут – важливі та потрібні об’єкти критичної інфраструктури. І ми робимо все можливе, щоб, попри все, вони безперебійно працювали», – каже маркетинг-директорка групи компаній UPG Надія Гануліч-Манукян.

  Традиційно новий АЗК – це продумана мультифункціональна локація з власним магазином супутніх товарів і рестораном VIVO café. Заправитися тут можна всіма видами високоякісного пального стандарту Євро-5, яке ми імпортуємо з Європи, США і Близького Сходу.

  Тут ви також зможете ситно і смачно пообідати всією родиною, відпочити в затишку та з комфортом, зарядитися енергією з чашкою гарячої кави чи навпаки – прохолодним морозивом власного виробництва ice U.

  Заправляйтеся з додатковою вигодою!
  Протягом місяця з нагоди відкриття комплексу тут діятимуть знижки: 

  • 1 грн на кожен літр бензину або ДП
  • 50 коп. на літр газу.

  Важливо, що ці бонуси плюсуються до тих, які ви накопичуєте в рамках нашої національної акції «Більше їздиш – більше їздиш», котра саме зараз триває в мережі.

  І це ще не всі гарні новини. На перших 1000 відвідувачів тут чекають гарантовані миттєві подарунки, серед яких: соковиті бургери, смачна кава, морозиво та інше. А до кожного придбаного гарячого напою ми обов’язково пригостимо вас неймовірно смачною фірмовою цукеркою!

  До зустрічі на UPG!