Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Цей день особливий для нас, адже саме сьогодні UPG — 21 рік

  26.03.2024

  Дорогі клієнти!

  Сьогоднішній день для нас особливий, адже рівно 21 рік тому почало битися серце UPG. Енергією нашого руху завжди були люди, ті, що пишуть історію компанії, та ви, наші клієнти.

  Саме ви щодня мотивуєте нас рости та розвиватися, приймаючи виклики часу продовжувати казати: «Вітаємо на UPG!».
  Насправді в цій фразі закодовано так багато нашої любові, щирої вдячності, віри в країну та її майбутнє. Але наша любов не лише у словах, вона у рішеннях, які змінюють курс компанії, та в маленьких деталях, за якими так легко впізнати UPG.

  У кожній краплі високоякісного пального, яке власними силами поставляємо з Європи та США, адже понад усе цінуємо вашу довіру та пишаємося можливістю пропонувати найкраще. У кожному новозбудованому АЗК, навіть попри війну, навіть в Одесі та Миколаєві, адже це й означає вірити.
  У продуманих до деталей стравах і смачній каві, без яких вже важко уявити подорож, і для яких завжди знайдеться час у дорозі.
  В «Енергії добра», яку всі разом передаємо цивільним українцям, котрі сьогодні так сильно потребують нашої підтримки…

  Сьогодні, але, насправді, щодня та щомиті дякуємо тим, хто б’ється за Україну та наше майбутнє — хлопцям і дівчатам, без яких нічого не було б можливим.

  З нагоди дня народження компанії протягом 27, 28 та 29 березня на АЗК мережі на вас чекатиме сюрприз — пригощатимемо цукеркою upg до кожного придбаного гарячого напою.

  Дякуємо, що ви з нами!