Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  До дня захисту дітей пригощаємо найменших клієнтів АЗК морозивом ice U

  31.05.2023

  Ми, дорослі, здатні на усе заради їхньої усмішки, цих кумедних веснянок – поцілунків сонечка, блиску рідних оченят. Долаємо тисячі кілометрів у пошуках безпеки, оберігаємо їхній спокій і виборюємо право жити під мирним небом вільної та незалежної країни, адже немає страшнішого поєднання слів, ніж «діти» і «війна». Дитинство обов’язково має бути щасливим!

  У День захисту дітей ми запускаємо власний бренд морозива – ice U! 1 червня ми обрали не випадково. Саме малеча є найпалкішими шанувальниками прохолодних десертів. А ще нам дуже хотілося, щоб це літо ви неодмінно зустріли з ice U на АЗК UPG!

  Тож з 1 до 7 червня у мережі діятиме акція, в рамках якої пригощатимемо морозивом усіх дітей, чиї батьки здійснили будь-яку покупку на АЗК! Радісні усмішки маленьких ласунів – також наша мотивація і найбільша винагорода щодня.

  Прагнемо, щоб кожна дитина завжди відчувала увагу, підтримку і захист, а ще безумовну батьківську любов. Нехай українська малеча буде щасливою, живе в мирі, розкриває здібності і таланти, завжди вірить в добро, яке перемагає!

  До зустрічі у VIVO café!

  upg – з 💚 до кожної дитини