Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі наші клієнти!

  06.12.2023

  Вітаємо вас із Днем святого Миколая Чудотворця, який уперше відзначаємо за новим стилем. Символічно це релігійне свято співпало з дуже важливим державним — Днем Збройних сил України. Адже, якщо задуматися, обидва вони про любов, яка усьому надає сенсу, про віру в дива та у добро, яке бореться за те, щоб продовжувалося життя.

  Дивовижно, але саме святий Миколай завжди вважався покровителем не лише малечі в усьому світі, але й військових. Нехай же він збереже кожного і кожну, хто оберігає дитячий спокій, землю та небо над нами.

  Напередодні мільйони маленьких українців писали листи до святого. Впевнені, у більшості з них мрія така ж як і у нас, дорослих: радість від перемоги, тепло та затишок рідного дому, люблячі обійми батьків, які поряд. Нехай кожен український малюк буде в безпеці, а наші бажання, які сьогодні лунають в один голос, обов’язково будуть почутими.

  Заїжджай на UPG за цукеркою від святого Миколая!

  Ми дуже хочемо, щоб, попри все, ви не втрачали відчуття свята, яке завжди родом із дитинства, щоб цього дня посмішок стало трішки більше.

  Протягом 6 грудня пригощаємо відвідувачів мережі фірмовою цукеркою upg до кожного придбаного гарячого напою.

  А ще ми переконані, що вдячність може мати різні прояви і навіть маленькі подарунки можуть стати дуже вчасними та приємними. Тож усіх, хто несе службу в ЗСУ, ТРО, Національній поліції та Національній гвардії, ДСНС, працівників екстрених служб, безкоштовно частуватимемо гарячим напоєм та нашою смачною цукеркою до нього.

  Нехай наша віра буде міцною, а добро прийде у кожен дім!