Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі наші клієнти! Щиро вітаємо вас із Великоднем!

  14.04.2023

  Світлий день Воскресіння Христового зміцнює нашу віру в те, що якою б темною не була ніч, світло неодмінно проб’ється, а життя – переможе.

  Свята завжди наповнюють наші серця особливою любов’ю до рідних і близьких нам людей. Сьогодні, промовляючи «Христос воскрес!», на обличчях українців засвітиться радість, але на очах блищатимуть сльози – не всі зібралися за затишним родинним столом. У щирих молитвах згадаємо тих, завдяки кому зустрічаємо весняне сонце та смакуємо духмяну паску – хлопців та дівчат, які просто зараз боронять країну, наших воїнів світла.

  І коли лунатиме церковний дзвін, кожен із нас попросить, щоб святі зберегли тих, хто береже Україну, захистили всіх, хто захищає нас. Віримо, небеса нас чують, адже ми – за правду і справедливість, ми за своє і своїх. Ми прагнемо миру та спокою у кожному куточку нашої рідної землі.

  Дорогі українці, нехай світло великодньої свічки зігріває ваші серця, дарує надію і впевненість у завтрашньому дні. Зичимо мужності і витримки, здоров’я та достатку вам і вашим близьким!

  Христос Воскрес!

  Ми любимо, коли ви посміхаєтеся, тож до Великодня пригощаємо клієнтів авторськими цукерками upg.
  У святкові дні, 16, 17 та 18 квітня, даруємо солоденьке до кожного гарячого напою.