Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі наші клієнти! Вітаємо з Днем Незалежності України!

  24.08.2023

  24 серпня – важливий день для кожного, але ще ніколи він не був настільки глибоко усвідомленим. За цих півтора року найбільш запеклої боротьби ми переконалися: лише від нас залежить наша Незалежність, адже навіть тоді, коли сильні світу цього не вірили в Україну, – ми повірили одне в одного. І не лише вистояли, а й зберегли країну!

  Дякуємо, що обираєте UPG!

  Попри все ми продовжуємо працювати, будувати і відкривати нові комплекси, щодня заправляти вас високоякісним пальним з Європи, Америки і Близького Сходу.

  Створюючи надійний тил, підтримуємо героїв на передовій, допомагаємо й цивільним, які постраждали від війни. Об’єднавшись, відбудуємо спалене і знищене ворогом, повернемо вкрадене, відстоїмо майбутнє. Впевнені, лише так матимемо все, у що віримо!

  Наші серця сьогодні палають. У них – біль від втрат, але й гордість і вдячність героям, адже за кожним подвигом стоять люди, наші люди. Ті, що просто зараз продовжують битися за нашу Незалежність. Так, ми – те покоління, якому судилося назавжди поставити крапку в цій віковій боротьбі, щоб більше ніхто і ніколи не засумнівався: ми – нація, яка відбулася. Ми – вільний народ вільної країни. Ми – українці!

  За нами правда, тож і перемога буде за нами!