Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі наші клієнти, всі, хто живе з Україною в серденьку!

  24.08.2022

  31-у річницю незалежності України ми відзначаємо не припиняючи боротьби за нашу державність. Війна триває. 182-й день поспіль, об’єднавшись, ми стоїмо за своє: дім та родину, землю та країну. Це найцінніше, що у нас є, наш сенс та наше коріння. І саме тому ми неодмінно переможемо!

  Сьогодні кожен міцно тримає свій фронт. Всеукраїнська мережа АЗК UPG з першого дня війни також дивиться у вічі ворогу. Усвідомлюючи, що наші АЗК є об’єктами критичної інфраструктури, від ефективної роботи яких залежить функціонування багатьох сфер економіки, а часто – напряму людські життя, продовжуємо працювати. У найкоротші терміни компанія перейшла на поставки високоякісного пального від європейських партнерів, ми зняли ліміти на продаж та одними із перших відновили програму лояльності для клієнтів. Надважлива галузь економіки держави працює та буде працювати – і ми принципово докладемо для цього максимум зусиль. Захоплюємося сміливістю наших людей та дякуємо їм за мужність!

  Так, ми, українці, такі: сильні духом, мудрі та відважні. У серденьку кожного з нас так багато волі, яка, наче пагін, завжди тягнеться до світла, перемагаючи темряву. Ні, неможливо здолати народ, який вже відбувся, та єдиний у своїй боротьбі. Впевнені, цей урок неодмінно засвоїть ворог, який не вчить історії.

  З Днем незалежності, вільний народе! Твоїй Україні бути!