Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі наші захисники та захисниці!

  06.12.2022

  Незламність, мужність, відвага та честь. Для нас, українців, – це не просто гучні слова. За ними – обличчя конкретних людей, ваші обличчя. Воїнів, які стали живим щитом для свого народу, та 286 днів поспіль у запеклій боротьбі доводять: Україна була, є і буде завжди!
  Ми називаємо вас воїнами світла, адже ви стоїте по інший бік від мороку, який суне на нашу землю. Не існує більшої мотивації, ніж захищати свій дім, стояти на варті свободи та справедливості. Це та сила, якої ніколи не буде в окупанта.
  Не буває міцнішої підтримки, ніж відчувати єдність власного народу. Ми з вами у цілодобовому волонтерстві, готові віддати останнє, щоб подвоїти військову міць армії. У гарячій молитві матерів, яблуках в долонях бабусі та малюнках дітей, котрі чекають на вас вдома.
  Ми, українці, знаємо, як це – стати живою стіною на шляху військових колон ворога та чекати ЗСУ в окупованих містах, тримаючи під серцем український прапор.
  Продовжуємо працювати, підтримуючи однин одного та економіку. І саме тому ми переможемо! Віримо в ЗСУ та знаємо, що разом ми і є країна!
  Схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, що поклали життя за нашу свободу.

  Слава Україні!

  Героям Слава!