Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі захисники та захисниці!

  29.09.2023

  За вашими спинами сьогодні Україна та кожен із нас. Ваші серця хоробрі, а душі – незламні. Ви ті, для кого мужність, честь та обов’язок – не слова, а реальні вчинки.

  Вчора і сьогодні, щодня і щомиті ми дякуємо кожному і кожній. Усім, хто боровся колись і дає відсіч ворогу зараз. Всупереч усьому, продовжуєте стояти з неймовірною вірою в країну та її майбутнє.

  Адже ви на своїй землі. Визволяєте міста, де знаєте всі вулиці та кожен будинок, адже тут народились. Б’єтеся за дітей та внуків, фото яких носите під серцем. Бережете небо, під зорями якого закохувалися, мріяли та творили. Захищаєте свободу, нашу пам’ять та традиції.

  У вас – сила нескорених! Адже у хоробрих серцях стільки любові.

  Ми з вами у цій вирішальній боротьбі. Нас мільйони, українців, які вірять в перемогу та в кожного нашого воїна. Хто підтримує та об’єднує, лікує та відбудовує, ремонтує техніку та заправляє її високоякісним пальним.

  Вдячність – це вчинки. Великі та маленькі – усі, які йдуть від серця. Ми постійно підтримуємо та підсилюємо Армію. А 1 жовтня пригощатимемо горнятком гарячого напою або власним морозивом ice U усіх військових, які завітають на АЗК цього дня.

  Вранці, о 9:00, мережа UPG також зупиниться з усією країною, щоб разом у скорботній хвилині мовчання, вшанувати подвиги героїв, які загинули, захищаючи нашу державу та людей.

  Слава Україні!

  Героям Слава!