Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Дорогі, незламні українці!

  24.02.2023

  Рік тому наші мирні міста здригнулися від російських ракет, а в кожній українській родині прозвучали, здавалося, немислимі слова – повномасштабна війна!

  На світанку 24 лютого ми вже знали: це буде відчайдушна боротьба за життя, адже розпочалася війна на знищення. Ворог увірвався в наш дім і, з допомогою світу чи без, ми будемо битися! Нам закидали: ви не маєте шансів. І, можливо, ми б злякалися, якби не були українцями. Вірили тоді й точно знаємо сьогодні: немає сили, здатної знищити вільний народ, який стоїть за правду!

  Так розпочалися 365 днів запеклого спротиву у війні, яка триває 9 років. Наша незламність має мільйони облич. Це воїни, які віддають найдорожче – життя, волонтери, для яких немає нічого неможливого, медики, енергетики, водії…

  Від початку широкомасштабного вторгнення, долаючи паливну кризу, UPG не зупиняла роботу. Ми усвідомлювали, що від наповненого бака автомобіля напряму може залежати чиєсь життя. І в умовах стресу знаходили необхідні рішення. Наші АЗК стали справжніми пунктами незламності для багатьох українців. Нікому з команди не потрібно було казати, що і коли робити – кожен залишався на робочому місці, адже ми – єдині!

  І в річницю повномасштабного вторгнення, не припиняючи боротьби, кажемо: Україна була, є і буде! А зло впаде. Адже ми ті, хто кладе тіло й душу за свою свободу. І так, за нас правда, за нас сила і воля святая!

  Слава Україні!