Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Енергія добра в дії — 17 000 медичних послуг для людей в гарячих точках країни

  29.12.2023

  Чотири місяці тому ми об’єднали зусилля з Frida Ukraine, щоб якісна спеціалізована медична допомога була можливою для цивільних, які найбільше страждають від наслідків війни. За цей час жителі громад Донеччини, Херсонщини, Запоріжжя, Миколаївщини, Сумщини, Харківщини вже отримали ще понад 17000 послуг від лікарів-волонтерів. Ми підтримуємо місії й на захід країни, де допомоги потребують вихованці дитячих будинків, евакуйовані з прифронтових територій.

  Разом із Frida Ukraine подолали шлях завдовжки у 24 000 км повністю забезпечивши автопарк медиків пальним. Це тисячі літрів щомісяця, щоб дорога життя продовжувала існувати.

  Знаходять лікарі нашу підтримку й в іншому: в облаштуванні мобільних бригад, смачних перекусах та каві, якими пригощаємо їх на АЗК… Як можемо підсилюємо тих, хто ризикуючи власним життям, рятує інших.

  «Допомагаємо людям у білих халатах бути там, де на них чекають найбільше. Важливо, що всупереч обставинам місії в гарячі точки відбуваються регулярно. Це дає змогу не лише обстежувати пацієнтів і призначити лікування, але й стежити за одужанням. Разом з медиками радіємо кожній історії про допомогу, яка прийшла вчасно», — каже маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  Наша підтримка Frida Ukraine стає можливою завдяки й небайдужості наших клієнтів. Купуючи гарячі напої на АЗК по всій країні ви підставляєте плече людям, потерпають від бойових дій — частина коштів йде на втілення благодійної ініціативи «Енергія добра».

  Дитячі будинки, до яких навідуються наші друзі-волонтери, стали підопічними і для нас. Заправляємо авто медиків, які їдуть до малечі на Закарпаття, Львівщину та Івано-Франківщину. Ці виїзди відбуваються регулярно, тож і динаміка одужання дітей під контролем. Лікарі консультують та підтримують персоналом закладів, які сьогодні мають подвійне навантаження.

  Напередодні свят нам вдалося огорнути теплом і вихованців 7-ми будинків дитини. Роздали сотні подарунків, але тішили діток не лише гостинцями — усіма силами намагалися подарувати їм справжнє свято. Для підопічних Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини організували ляльковий театр, де роль акторів взяли на себе юні волонтери із FRIDA Academy.

  Впевнені, благодійні місії — це не лише про медичну допомогу, але й про стабільність, яка дозволяє людям почувати себе впевненішими у завтрашньому дні. З вірою в перемогу добра продовжуємо бути поряд із Frida Ukraine та кожним українцем.