Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Енергія добра у твоєму горнятку UPG

  01.12.2022

  Добро. Маленьке слово, яке вміщує в собі так багато: тепло небайдужого серденька, вогник надії, що повертає до життя, допомогу, яка приходить вчасно. Це те, на чому тримається світ і що сьогодні тримає кожного з нас.

  У перший день зими в національній мережі АЗК UPG стартувала благодійна ініціатива «Енергія добра». Частину коштів від кожного проданого гарячого напою ми спрямовуємо на адресну допомогу населенню, яке постраждало внаслідок війни. Першим з таких проектів стало місто Дніпро.

  Смакуючи улюбленим еспресо від UPG чи зігріваючись за чашечкою чаю, такого ж гарячого, як українське серце, ви примножуєте енергію добра. Разом із нами забезпечуєте медикаментами бригади швидкої допомоги, доставляєте продукти харчування та засоби обігріву туди, де їх гостро потребують, відновлюєте покрівлі будинків, які потрапили під ворожі обстріли…

  Визначити потреби людей, які відчули на собі всі жахіття війни, нам допомагають територіальні громади країни, а кожен клієнт мережі АЗК UPG – перетворює задумане в реальні добрі справи. Об’єднавшись, ми підставимо плече українцям, які побували в окупації, мешканцям прифронтових територій, підтримаємо родини, які, рятуючи життя, вмістили увесь свій дім в рюкзак за плечима.

  Разом подолаємо темряву, боротимемося за своє та обов’язково відбудуємо Україну. Адже добро завжди перемагає!

  UPG не лише заправляє високоякісним пальним, але й генерує енергією добра, поділитися якою можете і ви!

  Купити напій