Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Група компаній UPG придбала у Польщі термінал для зберігання і перевалки нафтопродуктів

  03.01.2023

  Група компаній UPG уклала угоду на придбання активів польської компанії Baltchem SA Zakłady Chemicznе. Відтак у розпорядженні мережі АЗК UPG потужний морський термінал в Республіці Польща для перевалки і зберігання нафтопродуктів, що дозволить безперебійно постачати пальне в Україну за доступними цінами.

  Адаптуючи бізнес до викликів сьогодення ми у найкоротші терміни налагодили надійні та стабільні партнерські відносини з такими європейськими виробниками високоякісних нафтопродуктів як Royal Dutch Shell, Total Energies SE, Neste Oyj, Glencore Energy. Відповідно, всі види пального, яке реалізовує UPG, поставляються з Європи та відповідають п’ятому екологічному стандарту.

  UPG дбає, щоб навіть під час війни українські водії не відчували дефіциту пального. Усвідомлюючи, що наші АЗК є об’єктами критичної інфраструктури, від ефективної роботи яких залежить функціонування багатьох сфер країни, а часто – людські життя, продовжуємо наполегливо працювати, докладаючи максимум зусиль. Адже в момент, коли країна виборює свою незалежність, єдність українців – визначальна. Тільки підтримуючи економіку та один одного ми наближаємо перемогу.

  Довідково:
  Як вже повідомлялося, з перших днів широкомасштабної війни UPG одразу розірвала партнерські відносини із білоруським виробником пального, цілковито відмовившись від їх продукції.
  Ще від початку агресії російської федерації у 2014 році та окупації АР Крим і окремих територій Донецької та Луганської областей компанією не було закуплено та реалізовано жодної тонни російських нафтопродуктів. Ми принципово не співпрацювали із країною-агресором.
  Ознайомитись із офіційною заявою мережі АЗК UPG