Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Кросовер Volkswagen T-Roc та 20 модемів Starlink вже знайшли своїх власників серед клієнтів АЗК UPG!

  27.06.2023

  Усе, чого прагнеш, – реально! У цьому вкотре переконалися і клієнти мережі, які взяли участь у національній акції до 20-річчя компанії. Ми вітаємо переможців!

  За умовами акції, в період з 27 березня до 25 червня усі клієнти-учасники бонусної програми UPGgood мали можливість виграти понад 10 000 миттєвих подарунків, 20 супутникових модемів Starlink, а також суперприз – новенький автомобіль від UPG. Для цього потрібно було лише заправити авто будь-яким пальним від 25 л на АЗК мережі та зібрати слова «СЛАВА ЗСУ» або «АВТО» з літер, які випадали у чеках.

  Зібрати найміцніші слова країни «СЛАВА ЗСУ» та виграти Starlink вдалося: Юрію Гекалу, Андрію Данилюку, Олександру Бунчикову, Олександру Саливоненку, Олександру Литвинко, Михайлу Сидорчуку, Владиславу Осетрову, Василю Галаню, Ігорю Бічаку, Олені Черненко, Дмитру Терещенку, Артему Голенко, Івану Скуйбеді, Руслану Ардуханяну, Владиславу Гелетчуку, Сергію Браткову, Сергію Романюку, Анатолію Першуті, Олександру Гризаку, Валерію Мартинчуку.

  Переможцем національної акції, який сяде за кермо новенького кросовера Volkswagen T-Roc, став постійний клієнт UPG з міста Ковеля Роман Ярошик. Саме йому посміхнулася фортуна і він зумів зібрати усі необхідні літери, щоб втілити мрію в реальність.

  «За увесь час акції Роман більше 20 разів відвідав мережу, де заправив авто на понад 1000 л високоякісного пального. Ми вдячні йому, як і кожному нашому клієнту за довіру. Впевнені, емоції, які українці отримали під час акції, запам’ятаються їм надовго. Приємно, що саме ми зуміли подарувати ці радісні моменти. До зустрічі на UPG»,– розповіла маркетинг-директорка компанії Надія Гануліч-Манукян.

  Дякуємо, що ці 20 років ви з нами! Зичимо кожному українцю неодмінно відчути радість від маленьких перемог та тієї найважливішої, яку сьогодні наближаємо разом. Віримо в ЗСУ!