Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Мережа АЗК UPG постачає пальне провідних НПЗ світу, забезпечуючи українців нафтопродуктами виключно європейської якості

  14.02.2023

  З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну група компаній UPG цілковито відмовилася від білоруського пального та налагодила поставку нафтопродуктів виробництва ЄС й інших нафтопереробних заводів цивілізованого світу. Зокрема, дизпальне надходило із п’яти європейських країн, а також із США, Індії і Тайваню.

  Основним постачальником бензинів компанія обрала НПЗ в Роттердамі. «На початку диверсифікації поставок шлях пального до України тривав понад місяць, ми задіяли порти у Східній Європі, куди танкерами доставляли пальне з портів-виробників та портів-хабів нафтопродуктів», – зазначає Володимир Петренко, засновник групи компаній UPG. За його словами, загальний пул продавців пального разом зі скрапленим газом для його компанії становить більше 30 (серед яких Euronova, Unimot, Maersk Aegean, Motor Oil, InsaOil, Bulmarket, Bialchem, Glencore, Gaspeco та пул українських постачальників LPG). Серед виробників – відомі нафтогазові гіганти, такі як: Total, Shell, SOCAR, Neste, Rompetrol та інші.

  Пальне для мережі АЗК UPG пройшло порти Констанца (Румунія), Гельсінкі (Фінляндія), Антверпен (Бельгія), Ґетеборг (Швеція), Гарівіль (США), Роттердам (Нідерланди) та інші.

  «Придбаний термінал з перевалки нафтопродуктів у Польщі дав нам можливість оптимізувати логістичні затрати поставки пального до України та забезпечити безперебійність надходження ресурсу. Проте ми не зупиняємося: розвиваємо власну логістику, розбудовуємо інфраструктуру терміналу, збільшуючи його потенціал», – зазначив Петренко.

  Нагадаємо, група компаній UPG уклала угоду на придбання активів польської компанії Baltchem SA Zakłady Chemicznе, зокрема морських терміналів в Польщі.