Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовлення картки

Залиште свої контакти і наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення деталей

Мережа АЗК UPG відкрила перший автозаправний комплекс у Черкасах

Мережа АЗК UPG відкрила перший автозаправний комплекс у Черкасах на вулиці 30-річчя Перемоги, 13/7.

Це перша заправка мережі, виконана в новому дизайні. У ньому переважає чорний колір з неоновими елементами та збережений традиційний для UPG зелений відтінок.

Інтер’єр виконаний в стилі loft – відкриті комунікації стелі, стіни зі штукатуркою під бетон, led-екрани та елементи дерева. Торговий зал спланований за принципом duty free: світлова навігація, зручне зонування з окремим куточком самообслуговування і кафе, а також маркет з товарами для подорожей.

Нову заправку видно здалеку завдяки чорному навісу і колонкам з неоновим підсвічуванням. Вона досить простора: загальна площа комплексу – 4200 м² з паркуванням на 23 машини та терасою для відпочинку.

На території комплексу UPG багато зелені. Клумби оформлені малюнком з декоративних каменів і комбінацією з туй і дерев.

Крім зони з готовою їжею, тут є VIVO cafe, де професійна команда кухарів готує з-під ножа, використовуючи тільки натуральні інгредієнти. У меню представлені авторські бургери, паста, салати, супи, і інші страви. Окрім столів, в залі є барні стійки, які обладнані розетками будь-якого типу, щоб зарядити телефон або попрацювати з ноутбуком.

На честь відкриття нового АЗК, з 16 по 30 січня для всіх учасників бонусної програми UPGgood діє акція. Умови акції за посиланням.

Реєструй картку UPGgood миттєво на касі або на сайті upgood.com.ua.

Завантажуй додаток UPG в App Store та Google Play Market.

До зустрічі на новенькому АЗК UPG!