Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Національна акція до 20-річчя мережі триває – вітаємо перших переможців!

  12.06.2023

  Перші з 20-ти супутникових модемів Starlink, які ми розігруємо в рамках національної акції, що стартувала у березні, вже знайшли своїх власників. Не втратьте свій шанс стати власником новенького авто від UPG. Випробуйте фортуну, можливо, авто Volkswagen T-Roc чекає саме на вас.

  Взяти участь у акції можуть усі наші клієнти-учасники бонусної програми UPGgood. Заправляйте автівку будь-яким пальним від 25 л на наших АЗК та збирайте у паливних чеках літери, з яких потім потрібно скласти слова. Кожна заправка – окрема літера у чеку, яка випадає випадковим чином.

  Хочете виграти Starlink, щоб мати безперешкодний доступ до Інтернету де б не були? Складайте з літер найміцніші слова країни – «СЛАВА ЗСУ». Збирайте слово «АВТО» та ловіть можливість стати власником новенького кросовера.

  Акція триває до 25 червня. Перші переможці вже поділилися з нами своїми емоціями та історіями виграшів.

   «Я є клієнтом UPG вже дуже багато років. Чи не щодня тут заправляюсь, тож участь у розіграшах призів беру не вперше. Цього разу свій виграш, Starlink, планую передати на потреби ЗСУ. Адже розумію, якою великою є зараз потреба хлопців у зв’язку. Продовжую збирати літери у чеках, щоб скористатись шансом сісти за кермо новенького позашляховика. Впевнений, фортуна посміхається тим, хто вірить у себе», – розповів Юрій.

  Ще один постійний клієнт мережі Олександр зізнався, що хоча й сумлінно збирав літери після кожної заправки, був дуже здивований, що таки вдалось виграти настільки цінний приз, отримав багато позитивних емоції. Свій Starlink буде використовувати для розвитку власного бізнесу, підтримуючи економіку країни.

  Андрій, який також уже забрав свій Starlink, ділиться, що збирав літери у чеках два місяці і планує це робити ще інтенсивніше, адже виграти автомобіль – цілком реальна історія.

  В рамках національної акції ми підготували для вас ще понад 10 000 миттєвих подарунків, адже знаємо, якими важливими сьогодні є приємні емоції і як може зігріти одна щира посмішка.

  Успіхів усім, хто приєднався до розіграшу призів у мережі. Зичимо українцям, як маленьких, так і великих визначальних перемог.

  До зустрічі на UPG!