Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Національна мережа АЗК UPG спростовує інформацію, опубліковану інтернет-виданням OBOZREVATEL (оновлено)

  09.01.2023

  upd: Станом на 11.01.2023 року компанія “УКРПАЛЕТСИСТЕМ”, яка оперує мережею АЗК UPG, надіслала ТОВ “ЗОЛОТА СЕРЕДИНА” (інформаційний ресурс obozrevatel.com) вимогу про спростування опублікованої нею недостовірної інформації.

  6-го січня інтернет-видання obozrevatel.com розмістило публікацію, звинувативши мережу АЗК UPG у зв’язках із підсанкційними особами, громадянами Республіки Білорусь, а саме: білоруським олігархом М. Вороб’єм та старшим сином диктатора О. Лукашенка, Віктором. Акцентуємо увагу, що мережа UPG ніколи не мала жодних зв’язків із вищевказаними особами.
  Ми категорично заявляємо, що дана інформація не відповідає дійсності, та покликана дискредитувати бренд UPG, а також є елементом жорсткої конкурентної боротьби, яку ми розцінюємо, як інструмент «чорного» піару, націлений на завдання репутаційної шкоди компанії.

  Нам надзвичайно прикро, що деякі українські ЗМІ поширили завідомо неправдиву інформацію, не маючи доказів, а лише посилаючись на першоджерело, а саме інтернет-видання obozrevatel.com.

  !!! Нагадуємо

  З перших днів широкомасштабної війни UPG одразу припинила закупівлю білоруського пального.
  Окрім того, ще від початку агресії російської федерації у 2014 році та окупації АР Крим і окремих територій Донецької та Луганської областей компанією не було закуплено та реалізовано жодної тони й російських нафтопродуктів.
  Це принципова позиція компанії – не співпрацювати із країною-агресором.

  Ознайомитись із офіційною заявою мережі АЗК UPG.

  Контакти пресофісу: pres@upg.ua