Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Надпотужний upg100 – пальне для тих, хто цінує якість і обирає швидкість

  19.04.2023

  Із приходом весни, коли знімаються зимові ліміти на обмеження швидкості, а автошляхи стають більш комфортними для руху, зростає актуальність використання високооктанового бензину upg100, адже наше флагманське пальне призначене для нестримного руху сучасних авто – полегшує запуск двигуна і забезпечує автівці швидкий розгін.

  Унікальність upg100 полягає не лише у поліпшених якостях пального. Це бензин із конкретною, вираженою у цифрах відмінністю – високим октановим числом. Крім високого октану, у ньому мінімізовано вміст низькосортних органічних речовин і підвищено очищувальні властивості.
  Преміальний бензин задовольнить потреби як спорткарів, так і звичайних легкових автомобілів. Давайте детальніше розглянемо, для кого надпотужний upg100 стане найкращим рішенням.

  Перш за все, для авто, яким заводська інструкція прописує бензин з октановим числом не нижче 98 одиниць. Це не лише спортивні авто з форсованими моторами, а й сімейні машини з потужними двигунами. Насправді, на наших шляхах доволі багато машин, силові агрегати яких мають (або могли б мати) збільшену віддачу завдяки підвищеному ступеню стискування у циліндрах і особливому утворенню паливної суміші. Заправка високооктановим пальним дозволяє власникам таких авто реалізовувати всі можливості їхніх моторів. Саме такий сенс закладено у слогані нашого продукту: «upg100 – серцебиття твого авто».

  Upg100 також доцільно використовувати водіям, які прагнуть отримувати від свого двигуна трохи більше, ніж вони мають на звичайному А-95. Високооктанове пальне виключає ймовірність детонації при різкому збільшенні навантаження, тож відповідно керуюча електроніка мотора не обмежує його віддачу, як це буває при перших ознаках «стукоту пальців» під капотом.
  Високооктановий upg100, як і всі інші види пального, що реалізуються в мережі, відповідає п’ятому екологічному стандарту і постачається з Європи.

  У ланцюжку логістики задіяно максимальну кількість ресурсів UPG – найбільший в Україні парк бензовозів і газовозів, залізничних цистерн, а також власний морський термінал у Польщі. Так компанія забезпечує собі безперебійність поставок пального в Україну і зберігає максимально лояльну цінову політику для кінцевого споживача.
  Ми першими у воєнний час розпочали продаж преміального пального, та ще й під власним брендом. Сьогодні upg100 можна придбати на будь-якому нашому АЗК в Україні.

  Кожна партія пального має сертифікат якості виробника із зазначенням європейської країни, звідки його було поставлено. Тож при бажанні ви завжди можете ознайомитися з паспортом, який підтверджує, що даний продукт пройшов контроль і відповідає стандартам ДСТУ.

  До зустрічі на АЗК UPG!