Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Наші шляхетні воїни світла, захисники та захисниці України!

  13.10.2022

  Світанок, який ми знову зустріли, кожен колос, який дозрів у стеблі, українське слово, яке пролунало – ми маємо завдяки вам!

  Від моменту широкомасштабного вторгнення агресора на українську землю кожен наш день – День Захисника України. 233 дні опору, який шокує та водночас надихає світ. Сенс нашої боротьби вміщається в кількох словах: ми – вільні люди вільної землі. Свого не віддамо!

  Воїни та волонтери, медики та освітяни, дипломати та прості українці, об’єднавшись, стали тими, хто протистоїть злу – з допомогою світу чи без. Ті, хто вже змінив хід історії та просто зараз доводять: народ, який відбувся, перемогти неможливо! Нам Бог помагає!

  Усвідомлюючи, що АЗК UPG є об’єктами критичної інфраструктури, від ефективної роботи яких залежить функціонування багатьох сфер економіки, тримаємо стрій з вірою в перемогу та з любов’ю до кожного клієнта.

  Сьогодні, прикладаючи руку до серденька, у якому живе та болить Україна, ми дякуємо кожному та кожній за мужність та незламність, за єдність, яка вражає!

  Тим, хто в окопах та бліндажах, на воді та в небі вигризає у ворога кожен метр рідної землі. Ви – цвіт української нації, усі ви – герої! Нехай свята Покрова вас береже, а рідні та кохані дочекаються своїх захисників живими і неушкодженими!

  Нехай пролунають найдорожчі слова: Мир. Перемога. Я вдома!

  Слава Україні! Слава Нації! Слава Героям!