Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Насолоджуйся літом з ice U – морозивом нашого власного виробництва

  31.05.2024

  Нарешті літо, а з ним — найсмачніша пора улюблених прохолодних десертів у VIVO café. Смакуй незабутні миті з іce U під час довгих подорожей і коротких обідніх перерв, запланованих зупинок і спонтанних рішень — пірнай у прохолоду.

  Ми готуємо морозиво за унікальною рецептурою на основі добірної молочної суміші. Використовуємо сучасне професійне обладнання, щоб смак десерту був збалансованим, його текстура – кремово-ніжною, а кожен завиток — ідеальним.

  Лінійка іce U представлена у трьох форматах.

  Лідер ваших замовлень — класичне ванільне морозиво у хрумкому вафельному ріжку Ice DRIFT. Також у продажу Ice DRIVE — морозиво, до якого можеш обрати улюблений топінг (карамель, шоколад, полуниця, манго-маракуйя), а додаси до цієї комбінації ще й карамелізований арахіс — отримаєш Ice TURBO.

  «Рівно рік тому, у перший день літа, ми запустили власний бренд морозива, створивши унікальну пропозицію на ринку. Тож сьогодні перший ювілей ice U — десерту, який так полюбили українці. У дні народження зазвичай говорять про підсумки. Для нас — це тисячі усміхнених облич щодня на наших АЗК, хвилини радості та задоволення смаком, які ми змогли подарувати нашим клієнтам. Приємно, що наш досвід сьогодні переймають й інші, адже, коли ідеї надихають, — це також говорить про результат», — каже маркетинг-директорка мережі Катерина Дробілко.

  Не лише морозиво! У карті меню ти знайдеш і напої, які подарують бажану прохолоду в спеку, як-то мілкшейк Ice POWER з вишуканим вершковим смаком і неймовірно ніжною консистенцією. Для кавоманів — глясе та афогато з додаванням морозива.