Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовлення картки

Залиште свої контакти і наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення деталей

Зустрічайте величезний АЗК UPG на проспекті Правди в Києві

Мережа АЗК UPG відкрила наймасштабніший автозаправний комплекс на проспекті Правди, 47, поруч з ТРЦ Retroville.

У реалізації є бензини А-92, А-95, брендовий upg 100, ДП, ДП Арктика та LPG. Відпуск пального здійснюється через 6 ПРК. Нагадаємо, що UPG реалізує виключно високоякісне пальне виробництва Мозирського НПЗ, Республіка Білорусь. Усе пальне постачається напряму з заводу-виробника та не містить жодних присадок та домішок.

Головна особливість нового АЗК – широкі колонки з яскравим освітленням та LED-панелями. Це другий комплекс UPG, виконаний у чорно-зеленому дизайні з неоновими елементами.

У маркеті UPGgood є великий вибір товарів для мандрівників, а у VIVO Cafe – гарячих страв, бургерів та десертів. Крім цього, у меню представлені устриці та мідії. Любителі морепродуктів можуть замовити до них келих просеко.
На вітрини з’явились нові делікатеси: салат “Капрезе”, салат з прошуто, кілька нових клаб-сендвічів, в тому числі вегетаріанських, три види брускети, а також асорті закусок.

На честь відкриття нового АЗК з 12 по 28 лютого для всіх учасників бонусної програми UPGgood діє акція. Умови акції за посиланням.

Реєструй картку UPGgood миттєво на касі або на сайті upgood.com.ua.

Завантажуй додаток UPG в App Store та Google Play Market