Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Оновлене меню у VIVO café – коли смачно, як вдома

  12.12.2022

  Ще більше знайомих з дитинства страв, приготовлених з турботою, та затишку, який додає нам сил боротися. Кафе ресторанного формату VIVO café презентує оновлене меню, побудоване за принципом відтворення смачної домашньої кухні.

  Смачно, як вдома – не лише головна ідея, яку ми вкладаємо в сьогоднішню концепцію закладів, але й найцінніший відгук, який очікуємо отримати від наших клієнтів. Відповідаючи викликам часу, UPG пропонує українцям відчути себе, наче за батьківським столом, де є все, що любиш, а отже, стати трішки щасливішим у ці темні часи.
  До створення меню завжди підходимо, враховуючи смакові вподобання гостей, а для цього регулярно проводимо опитування наших постійних та потенційних клієнтів.

  (Вікторія Горова, заступник виконавчого директора мережі АЗК UPG)

  «За допомогою проведення онлайн-досліджень ми не лише акумулюємо побажання клієнтів, але й обов’язково надаємо їм зворотній зв’язок. Маємо навіть внутрішню рубрику під кодовою назвою «ви просили – ми зробили». Наша команда робить все можливе, щоб кожен клієнт відчув турботу, а страва, яку він замовив у VIVO café, нагадувала про дім»,– розповіла Вікторія Горова, заступник виконавчого директора мережі АЗК UPG.

  Важливо, що кухня наших кафе – це підприємство повного циклу, де все готується виключно зі свіжих продуктів. Кожна страва – результат роботи наших професійних кухарів, дбайливі руки яких перетворюють свіжу яловичину на соковиту котлету для вашого бургера, картоплю – на хрумкі деруни, а свіжі овочі – на незабутній «Цезар».

  Борщ та вареники зі шкварками у VIVO café смакують по-особливому, а магнетичний аромат сирників зі сметаною переносить у час, коли дерева були високими, а дні – безтурботними.

  Ми знаємо, як ви обожнюєте наші бургери за їхню пухку та ароматну булочку бріош та ніжну соковиту котлету, яка містить аж 80% високоякісної яловичини. Саме тому в наших кафе їх аж 7 видів і ця страва – незмінний хіт ваших замовлень.

  Крім того, ми завжди готові потішити клієнтів сезонними новинками. Так, напередодні новорічно-різдвяних свят, ви зможете посмакувати холодцем чи улюбленим олів’є: стравами, які стали традиційними на столі кожної української господині.

  Автозаправні комплекси UPG стали справжнім місцем сили для багатьох українців у ці непрості часи. Війна і нас випробувала на міцність, але, разом з тим, зробила сильнішими. Компанія оперативно переглянула свої внутрішні процеси та адаптувала їх до ймовірних викликів. Ми відпрацювали відповідні схеми роботи та попри все готові щодня годувати вас смачними домашніми обідами, зарядженими на перемогу.