Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Перша партія американського автогазу вже у продажі на наших АЗК!

  07.07.2023

  На початку цього року ми налагодили поставки дизельного пального з США. Розвиваючи даний напрям, пішли далі. Тож вже сьогодні у мережі ви можете заправити авто й газом американського виробництва.

  Перша партія високоякісного продукту вже надійшла у продаж.

  Впевнені, українські автолюбителі оцінять переваги газу підвищеної якості. Адже, відповідно до протоколу лабораторії, продукт має високе октанове число – 93-95 одиниць, тоді як мінімально допустима норма для України становить 89 одиниць. Для водіїв це означає меншу витрату пального та більші можливості для авто.

  Процентне співвідношення пропану та бутану в суміші є оптимальним для сьогоднішніх погодних умов – 50 на 50%. Крім того, продукт не містить жодних шкідливих домішок, а відсоток сірки у ньому – всього 6 мг при допустимій нормі 50 мг. Тож заправляючись якісним газом, ви не лише заощаджуєте кошти та оберігаєте паливну систему авто, але й дбаєте про екологію довкілля.

  Ми також здійснила чергову поставку дизелю зі США.

  Високоякісне пальне виготовляється на кордоні Техасу та Луїзіани, саме там розташований завод Valero Port Arthur – один із найбільших нафтопереробників північної Америки.

  Трішки розкажемо про шлях, який долає пальне, перед тим, як потрапити у бак вашого авто.

  Дизель надходить до Європи через порти Амстердаму, далі доправляється до морського терміналу з перевалки та зберігання нафтопродуктів, який ми придбали у Польщі минулого року. Згодом, залучаючи власні логістичні потужності, розвозимо продукт до кожного АЗК мережі.

  Саме власна логістика дозволяє компанії оптимізувати витрати, а відтак – ми отримуємо можливість пропонувати вам одну з найнижчих цін на ринку.

  Дякуємо, що обираєте UPG!