Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Родина UPG стала більшою: протягом року до нас приєдналися ще понад 1 000 співробітників

  24.11.2023

  Ступивши на нашу землю, ворог не усвідомлював ні сили духу, ні сміливості українців. Проявляючи характер, продовжуємо масштабуватися, а отже – забезпечувати наших людей роботою з соціальними гарантіями і перспективами росту. Впевнені, сьогодні це – ще одна можливість дивитись у завтрашній день впевненіше.

  +1000 нових робочих місць створила група компаній UPG протягом цього непростого року. Це стало можливим завдяки постійним інвестиціям у будівництво. Не припиняємо розвиватися і відкривати нові інфраструктурні об’єкти, нарощуємо логістичний ресурс, зокрема, розширюючи свій автопарк бензовозів і газовозів.

  Дбаємо про нашу команду, збільшуючи й фінансову мотивацію. Протягом року заробітна плата співробітників у середньому зросла на 10-15%.
  Велику увагу приділяємо й навчанню і розвитку персоналу: як тих людей, які давно є частиною команди, так і тих, хто лише розпочинає свій шлях у компанії. Для цього створили внутрішню Академію, основними цілями якої є забезпечення швидкої адаптації новачків, розвиток корпоративної культури, отримання зворотного зв’язку тощо.

  Ми постійно аналізуємо і чітко усвідомлюємо кардинальні зміни на ринку праці. Мільйони людей у пошуках безпеки виїхали з країни, що сьогодні створює певний вакуум. Проте українці, які повертаються, шукають роботу і часто мають бажання змінити кваліфікацію. Тож ми готові навчати опановувати нові професії фактично з нуля. Наразі розробляються відповідні програми, які дозволять адаптувати людей під внутрішні процеси компанії, навчати і розвивати.

  Для нас важливо, щоб фахівець, який щойно став частинкою команди, одразу відчув, що UPG – саме те місце, де будується кар’єра. Надаємо не лише необхідну базу, але і допомагаємо стати експертом на ринку.

  Працюємо сьогодні й над програмою з реінтеграції співробітників, які повертаються з зони бойових дій. Впевнені, відповідати викликам часу потрібно комплексно, тож наразі готуємо масштабний курс із залученням зовнішніх спікерів відповідних кваліфікацій, вивчаємо досвід інших країн. Люди, які стали на захист країни, мають чітко знати, що в мирному житті на них чекає багато можливостей, комфортні умови праці, навчання і розвиток, що їх розуміють, а головне – вміють правильно підтримати колеги. Команди у тилу також пройдуть спеціальний курс.
  З вірою дивимося у майбутнє. Студентська і академічна спільнота – ще один напрям, куди націлена наша увага. Співпрацюємо з вищими навчальними закладами у рамках дуальної форми здобуття освіти.

  Саме люди є енергією UPG! Тож турбота про кожного члена команди – завжди була і залишається однією з основних наших цінностей. Разом зможемо все!