Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Розпочинаємо співпрацю із благодійною місією медичних волонтерів FRIDA Ukraine

  19.09.2023

  Об’єднуючи зусилля, крок за кроком йдемо до великої перемоги. Розпочинаємо співпрацю з українсько-ізраїльською місією медичних волонтерів FRIDA Ukraine, які рятують життя цивільних на прифронтових та звільнених територіях. Якісну, а головне – вчасну медичну допомогу відтепер зможуть отримати ще більше українців, які відчули на собі всі жахіття війни.

  Дорогі наші клієнти, свій внесок у цю світлу справу робите й ви. В рамках благодійної ініціативи «Енергія добра», частину коштів від кожного проданого гарячого напою ми спрямовуємо саме на такі цілі.

  Цього разу беремо на себе стовідсоткове забезпечення місій пальним, а це – понад 5 000 л щомісяця. Заправляємо автопарк волонтерів до якого входять реанімобілі, мікроавтобуси, автомобіль Women’s Care та інший транспорт. Також FRIDA заручилася нашою підтримкою й у питанні облаштування мобільних медичних бригад, закриваємо й інші додаткові потреби волонтерів.

  «Під час війни, у цій трагедії, масштаби якої просто немислимі, важливо, щоб кожен відчував підтримку, а особливо люди, які опинилися у надскладних умовах. Завдяки місії, населення, яке не мало доступу до медичної допомоги, отримує її. Кожен виїзд команди – це, без перебільшення, історія порятунку людських життів. Дякуємо лікарям за мужність. Ми також вдячні нашим клієнтам, які, купуючи каву, діляться своєю енергією добра з тими, хто гостро потребує підтримки. Це наш спільний внесок у цю боротьбу, яка обов’язково закінчиться перемогою», – прокоментувала маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  FRIDA Ukraine об’єднала понад 500 талановитих медиків, які, одягнувши на білі халати бронежилети, лікують українців. Завдяки їм екстерну та планову допомогу отримують діти, особи з інвалідністю та люди похилого віку, які постраждали від військових дій та окупації. Крім того, діяльність фонду зосереджена ще на двох важливих напрямках: евакуації населення та навчанні для лікарів-волонтерів та студентів-медиків.

  Щомісяця волонтери роблять до 6-ти виїздів у громади Сумської, Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та інших областе. Їхня ціль – надати якісні медичні послуги якомога більшій кількості українців, які постраждали від наслідків війни. Тож огляд проводять понад 25 лікарів різних профілів. На кожній місії задіяні УЗД, ЕКГ, офтальмологічне обладнання та навіть мобільний стоматологічний кабінет. Одразу ж за призначенням лікаря пацієнти безкоштовно отримують й необхідні ліки.

  «Ми – єдина команда лікарів-волонтерів, яка перетинає п‘ятнадцятикілометрову прифронтову межу та, попри вибухи й постріли, доїжджає до пекельних точок. Якщо ви хоч раз заглянете в очі людей, що проживають на деокупованих землях або у зоні ведення бойових дій, ви нас зрозумієте», – розповіла керівниця проекту FRIDA Ukraine Владислава Романюк.

  Від початку широкомасштабної війни під час місій допомогу отримали понад 15 000 пацієнтів, з яких майже 1 700 – діти, лікарі виконали більше 120 польових операцій. Люди безкоштовно отримали понад 22 тонни необхідних їм медикаментів.

  Ми будемо підтримувати волонтерів, які ризикуючи власним життям рятують інших, доки у цьому буде потреба. Адже розуміємо, що з кожним кілометром відвойованої українською землі розширюватиметься і географія присутності місії. І лише об’єднавши зусилля та примножуючи енергію добра, зможемо більше. Наближуємо перемогу разом!