Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Сезонний EURO DIESEL, який витримує до -17°C, вже у продажу на АЗК мережі!

  23.10.2023

  Що ж, ранки вже достатньо прохолодні, тож, традиційно у жовтні, розпочинаємо продаж зимових видів пального. Відсьогодні на автозаправних комплексах мережі вже можна заправитися стійким до низьких температур сезонним EURO DIESEL. Пальне відповідає стандарту Євро-5 і забезпечує безперебійну роботу двигуна авто під час зниження температури повітря до -17°C.

  Трохи згодом у продаж надійде зимовий і арктичний дизель, які найкраще використовувати у максимально морозні періоди холодної пори року.

  Сезонний EURO DIESEL ми імпортували з Близького Сходу і пишаємося його якісними характеристиками. Зокрема, показник цетанового числа у продукті — вище позначки 56 (залежно від партії). Також пальне має низьким вміст сірки — 3,6.

    «Перші прохолодні ранки відчутно бадьорять, тож, щоб наші клієнти не мали клопотів зі своїми авто, розпочинаємо продаж сезонного EURO DIESEL. Дбаємо, щоб кожен український водій почувався готовим до зими і завжди вирушав у дорогу впевнено. Пальне, яке вже надійшло у продаж, відповідає високим технічним характеристикам. Переваги очевидні. Заправляючись якісним сезонним дизелем, ви піклуєтеся про своє авто, адже оберігаєте його паливну систему. Забезпечуєте стабільну і безпечну експлуатацію двигуна взимку, ще й бережете довкілля. Продовжуємо працювати, нарощуючи поставки»,», — прокоментувала маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

  Менше споживання, а отже, заощадження коштів — ще одна перевага, яку ви відчуєте, використовуючи пальне підвищеної якості. Разом з тим, наповнюючи бак, дбаєте й про довкілля, адже п’ятий екологічний стандарт передбачає жорсткіші вимоги до ступеня очищення від часток, що забруднюють навколишнє середовище.

  Завдяки власному логістичному ресурсу ми безперебійно поставляємо всі види пального на АЗК нашої мережі. Впевнені, так буде й надалі, навіть під час цієї, прогнозовано непростої для усієї країни, зими.

  Не залежати від зовнішніх і внутрішніх факторів нам дозволяє наявність власного терміналу для зберігання і перевалки нафтопродуктів у Польщі, а також автопарку бензовозів, який сьогодні є найбільшим у країні. Крім того, це позитивно впливає й на формування цін. Пишаємося, що маємо можливість зберігати цінову політику стабільною, пропонуючи вам пальне за однією з найбільш лояльних цін на ринку.

  Переконані, у підготовці до зими головне — усе зробити вчасно. Тож нагадуємо, що зараз найкращий час замінити комплект літніх шин на зимовий, ще раз переконатися, що автомобіль повністю справний, не забути залити якісний сезонний морозостійкий омивач скла, який можна придбати у магазинах супутніх товарів на наших АЗК. І, звісно, щоб не мати клопотів з авто, завжди використовуйте пальне, яке відповідає температурі повітря.