Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Сьогодні потрібно єднатися в спільній боротьбі з агресором: мережа АЗК UPG

  15.03.2022

  З перших днів війни мережа автозаправних комплексів UPG, як і вся бізнес-спільнота держави, робить все можливе для наближення Перемоги України над агресором.
  Компанія допомагає оборонцям, надаючи пальне та забезпечуючи продуктами харчування.
  Впродовж кількох останніх днів для забезпечення потреб державних служб та територіальних громад UPG передала 24 000 л пального, зокрема: для здійснення вантажних перевезень гуманітарної допомоги на Львівщині, доставки продуктів харчування та медикаментів у м. Херсон.
  Мережа також забезпечила пальним транспортні засоби ДСНС, швидкі та автівки територіальної оборони Миронівської громади, патрульні автомобілі Національної поліції України в Житомирській області. Крім того, передано військовим продукти харчування загальною вартістю 150 тис. грн.

  «Кожен українець – це воїн на своєму фронті. Ми вдячні нашим воїнам, захисникам підрозділів територіальної оборони, мужньому та відчайдушному українському народу, медикам, волонтерам та всім, хто продовжує боротьбу. Лише об’єднавши зусилля, ми проженемо ворога з нашої землі», – зазначають в компанії.
  АЗК UPG продовжує забезпечувати безперебійне функціонування АЗК там, де це зараз можливо.

  Заправка автомобілів військових, медиків, служб критичної інфраструктури залишається пріоритетною.