Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  У мережі стартує акція «Більше їздиш – більше їздиш» з мегазнижками на пальне!

  01.08.2023

  Наповнити бак авто пальним стандарту Євро-5 на наших АЗК відтепер ще вигідніше. І чим більше літрів пального з бонусною карткою UPGgood купуєте, тим більшу знижку бонусами на наступну заправку отримуєте.

  З 1 серпня у мережі стартувала акція «Більше їздиш – більше їздиш», яка передбачає прогресію нарахування бонусів. Ми продумали кілька рівнів, перехід на кожен з яких передбачає більшу знижку бонусами. Акційні бонуси будуть нараховуватися після придбання понад 50 л будь-якого пального.

  Мінімальна знижка бонусами – 50 коп. на 1 л бензину або дизеля і 25 коп. на 1 л газу. Більше літрів – більше бонусів! Тож максимальну вигоду передбачає п’ятий рівень – 2,5 грн. на 1 л бензину і дизпального, а також 75 коп. на газ. Для цього потрібно заправити авто на понад 1 500 л.

  Знаходячись на певному рівні, ви постійно накопичуєте бонуси, які він передбачає, аж поки не перейдете на наступний зі ще більшою знижкою.

  Що таке акційні бонуси? Це додаткові можливості! Використати їх можна, оплачуючи пальне, разом з тим, заощаджуючи на кожному літрі. Або ж смакуючи улюблені страви у VIVO café чи то насолоджуючись новинкою – морозивом нашого власного виробництва ice U. Їх також можна списати в магазинах на АЗК, купуючи важливі дрібнички в дорогу.

  Зверніть увагу, що акція у мережі триватиме протягом трьох місяців. Проте, скористатися акційними бонусами ви матимете можливість до кінця листопада, тобто ще місяць після її закінчення.
  Обираючи UPG, ви заправляєтеся високоякісним пальним, заощаджуючи кошти, що удвічі приємніше.

  До зустрічі на АЗК мережі!