Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Унікальна пропозиція на ринку – заправляємо високоякісним дизелем з Кувейту   

  17.08.2023

  Відтепер наповнити бак авто на наших автозаправних комплексах можна не лише пальним європейського і американського походження. Ми відкрили новий напрям – першими серед українських компаній поставили на вітчизняний ринок дизель стандарту Євро-5 з Близького Сходу.

  Це наш унікальний досвід і ще одна маленька перемога всієї команди, яка прагне, щоб, попри все, українці щодня заправлялися пальним найкращої якості.

  Продукт зі зразковими технічними характеристиками виробництва Mina Abdullah Refinery – нафтопереробного заводу, розташованого в Кувейті, вже в продажу на кожному нашому АЗК.

  Відповідно до висновку випробувальної лабораторії, цетанове число, один із найважливіших показників, становить 52 одиниці. Показник спалаху в закритому тиглі – 80,5° при нормі 55°. Крім того, відсоток сірки у пальному ультранизький: менше 3 ppm при допустимій нормі 10 ppm. Вміст інших компонентів – мінімальний.

  Важливо, що заправляючись якісним, ви не лише оберігаєте паливну систему авто та дбаєте про екологію, але й відчутно заощаджуєте, зменшуючи витрати пального.

  Щоб вже сьогодні ви змогли заправитися пальним від кувейтського виробника, ми власними бензовозами доставили його до кожного комплексу з терміналу, який придбали в Європі. Власна логістика дозволяє нам забезпечувати безперебійні поставки нафтопродуктів і дає повну незалежність від внутрішніх та зовнішніх факторів.

  Крім того, оптимізація витрат позитивно впливає на формування ціни – цифри на стелах наших АЗК залишаються одними з найнижчих на ринку.

  Щоб упевнитися у зразкових показниках дизпалива, просто погляньте у паспорт, який є на кожному комплексі. Наші оператори вам у цьому допоможуть.

  Дякуємо, що обираєте UPG!