Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  UPG – 20 років єдності, турботи і любові!

  27.03.2023

  Національна мережа АЗК UPG відзначає своє двадцятиріччя. Протягом усього шляху ми завжди були разом: у кожному літрі якісного пального, яке додає нестримної енергії вашому автомобілю; у дбайливо приготовлених, смачних та ситних стравах VIVO café; у горнятку улюбленої кави, до якої ви рахуєте кілометри…

  Історія компанії розпочалась із оптового продажу нафтопродуктів. Згодом UPG створила власну мережу автозаправок. Щодня ми вибудовували бізнес на пріоритетах якості та поваги до клієнта.
  Разом ми прожили і цей страшний рік. Поглянувши у вічі несправедливій війні, не відвели погляд, а розпочали боротьбу за своє і своїх, як і кожен українець.

  У найважчий момент приходить усвідомлення сили. Війна хоч і зранила та змінила нашу реальність, але й зміцнила. Зруйнований бізнес довелося перебудувати фактично з нуля, тож легенда про міфічного птаха фенікса, що здатен відродитися з попелу, для UPG – цілком реальна історія. Та чи могли ми зупинитися, усвідомлюючи, що від роботи АЗК безпосередньо може залежати чиєсь життя?

  Долаючи паливну кризу, компанія знайшла нових постачальників пального на європейському ринку. В найкоротші терміни ми забезпечили себе та країну якісними нафтопродуктами. Все пальне, яке реалізує мережа сьогодні, надходить від провідних НПЗ світу та відповідає п’ятому екологічному стандарту.
  Власний автопарк бензовозів, залізничні цистерни, а також термінал для перевалки пального в Польщі дозволяють UPG безперебійно поставляти пальне в Україну та пропонувати водіям кращу ціну на ринку.

  Люди – найбільша цінність
  Попри турбулентність нам вдалося зберегти понад 4000 тис. робочих місць, за кожним з яких історія окремої української родини про впевненість та незламність. Продовжуємо свій шлях, адже завжди були і залишаємося не просто командою, а сім’єю UPG, де кожен важливий, а разом – непереможні.

  Міцно тримаємо економічний фронт
  Протягом найважчого року в історії Незалежної України компанія сплатила до держбюджету 3,5 млрд. грн. Це наш внесок у підтримку економіки, яка має бути міцною, щоб країна боролося, а справедливість перемогла.

  З вірою в перемогу, Україну та українців
  З перших днів широкомасштабного вторгнення спрямовуємо кошти на зміцнення оборони та відбудову країни. Допомога ЗСУ і місцевим громадам, що потерпіли від бойових дій чи окупації, завжди в пріоритеті.
  Попереду вирішальні битви за Україну та не менш складний час відбудови. Саме тому сьогодні замість слова «свято» ми кажемо «щоденна наполеглива робота» і продовжуємо працювати, наближаючи перемогу.

  Впевнені, ми вистояли, адже незмінними залишаються цінності UPG: віра в наших людей, репутація бренду та любов до клієнта. Як і принципова позиція компанії – якість у всьому!
  Дякуємо, що ви з нами!