Ваш браузер Застарів

Щоб використовувати всі можливості сайту завантажте і встановіть один з нищевказаних браузерів

Замовити карту

Залиште свої контактні дані і наш оператор зв'яжеться з Вами для уточнення деталей

  Мережа АЗК UPG починає співпрацю з дрифтером Максимом Міллером

  15.01.2021

  Мережа автозаправних комплексів UPG розпочала співпрацю з чемпіоном Східної Європи з дрифту та президентом Української Федерації Дрифту Максимом Міллером.

  UPG та Максим Міллер
  “Максим є не тільки багаторазовим призером змагань з дрифту в Україні та за її межами, а й лідером думок в автомобільній індустрії, якому довіряють сотні тисяч людей. Крім спортивних досягнень, він нам імпонує своєю енергією та активною життєвою позицією, вона нам дуже близька. Тому для нас важливо, що саме Максим Міллер представлятиме бренд UPG у 2021 році”, – коментує PR-менеджер UPG Ольга Третьяк.

  Максим Міллер змагається

  Зараз дрифт – одна з найбільш видовищних дисциплін в автоспорті. По-перше, гоночний автомобіль видно протягом усього заїзду, на відміну, наприклад, від ралі, де його можна спостерігати наживо тільки на самому початку треку. По-друге, висока швидкість: в змаганнях класу PRO пілоти розвивають швидкість до 200 км / год, а в аматорських змаганнях класу PRO-AM – до 100 км / ч. По-третє, ця дисципліна непередбачувана – ти ніколи не знаєш, хто виграє, оскільки місце пілота в турнірній таблиці залежить не тільки від його професіоналізму, а й від самого автомобіля.

  підготовка авто до нового дріфт сезону

  Зібрати авто для участі в перегонах – ціле мистецтво. Важливо, щоб усі комплектуючі були правильно підібрані під стиль їзди пілота та особливості треку, на якому плануються перегони.
  Коректність і життєздатність роботи мотора безпосередньо залежать від якості палива – спортивні авто дуже чутливі до будь-яких домішок в бензині, тому важливо вибирати паливо найвищої якості.

  “Гоночний сезон 2021 обіцяє бути насиченим. Ми всі скучили за великими змаганнями з дрифту, багато з яких скасували у зв’язку з карантином 2020 року. Зараз починається активна підготовка до наступного сезону, який стартує у травні. Необхідно переробити дизайн автомобіля і всього спорядження, це займає багато часу. Маю велику надію, що з новим паливним партнером мені вдасться гідно виступити на змаганнях в Україні та представити нашу країну в Європі”, – коментує Максим.